Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportal hogyan hízzak? Többi...

Sportal hogyan hízzak? Többi lent..

Figyelt kérdés

SZóval 18 vagyok, 2 évet jártam edzőterembe hetente 4x zsinorban volt 1 2 nap kihagyás de az mind 1. Elég jó alakom lett deee van 1 bökkenő kemény 55 kg vagyok :|| és 181 magas szal ez nem passzol ha bedurrantok mindenhól nemlátszik hogy cingár vagyok meeeg ha félmeztelen vagyok akkorsem látszik mert eléggé szálkás típus vagyok. Izomtömeget nemtudok növelni legalábbis nem sikerült csak iszonyatosan szálkásítanom minden izmom szépen látszik.

SZóval a lényegre térek hogy tudok HÍZNI edzés mellett vagy egyáltalán nekem az is jó ha olyan tanácsot kapok hogy meghízok mondjuk esetemben +30 kg ra van még szükség és csak utána folytatom az edzést SÜRGŐS mert már idegel ez a súly probléma + mellette dohányzom tudom az anyagcserémnek odavág lekéne tenni ez az első lépés lenne. VÁROM válaszokat köszi előre is


2011. máj. 29. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:

szia


Ahogy írtad cigit tedd le!!.. és majd ha letetted folytathatjuk :)


utána ha van pénzed kezdj el rendesen enni mindenap legyen egy beosztott étrended és ha mellette súlyzós edzést végzel talán jó lesz, de vehetsz étrendkiegészitőt is nem mintha érnél vele valamit de fejlődésben jól jöhet a +kaja

2011. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

mark86


hát most mondhatnám neked hogy így rontja a tüdőkapacitást,úgy leszel rákos meg anyagcsere meg nyuszif@sza de igazából ezeket úgyis tudod! a lényeg hogy ha annyi akaratod nincs hogy letedd a cigit akkor nem tudom hogy csinálsz végig egy kemény láb edzést pl.!

+30kilót hízni? gyönyörű lennél!

izmot kell felszedni aminek alapja a tömegnövelő étrend!

a kajádról semmit nem írsz!

olvasd el,hogy "megvilágosodj"! :D

[link]

sok sikert!

2011. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mark86 nevű illető leírta a lényeget. egyetértés van.
2011. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

181cm 55 kg

"Elég jó alakom lett"

"ha bedurrantok mindenhól nemlátszik hogy cingár vagyok"

"ha félmeztelen vagyok akkorsem látszik"

"minden izmom szépen látszik."

loooooooooooooool

2011. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mark86


:)

2011. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!