Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Tudtok ajánlani...

Lányok! Tudtok ajánlani valami jó fenékfeszesítő tippet?

Figyelt kérdés

olyanokat írjatok amit próbáltatokés nektek bevált

írjátok meg mennyi idő után látszik valami eredmény!


2011. máj. 28. 20:23
1 2 3 4
 21/34 misssalexa_ ***** válasza:
100%

Köszi szépen!

Szerencsére olyan emberekkel vagyok körbevéve, akik nem hagyták, hogy beálljak a "birkák" közé. :]

Egyébként pedig hasonló jókat neked is.

És tényleg hagyd rá azt, hogy nem kajálunk este 6 után, az ilyeneknek úgyis mindig igazuk van. ;]

2011. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

mark86


sajnos nem tudom ráhagyni!

iszonyatosan szórakoztatnak! :DDD

fahéj,fólia,imádom!

2011. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Akkor próbáld ki a fahéjat meg a fóliát is és meglátod, hogy tényleg hat!

Egyébként meg le merem fogadni, hogy egy túlsúlyos, pattanásos tini vagy, aki megpróbál egy névtelen oldalon észt osztani.. -.-

2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Mrolympia


:))))))))))))))))) Márk te pattanásos tini!!!Nameg 86kiló izom

2011. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 misssalexa_ ***** válasza:
Az egészben az a legrosszabb, hogy ezeket a tuti tippeket olyan újságokban írják, amiket havonta több száz ezer nő olvas. Az külön szomorú, hogy sokan ezeket szentírásnak veszik. :(
2011. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Na ja, mert egy testépítő izmos pasi valszeg otthon ül a gép előtt szombat este, ahelyett, hogy a bulikban hódítana a tökéletes testével. aha, valószínű.
2011. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
És bocs, de én hamarabb hiszek egy olyan cikknek, amiben dietetikus nyilvánul meg NÉVVEL ÉS ARCCAL, mint egy olyan oldalnak, ahol mindenki anonim.
2011. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

mark86


na most megkaptam! :DD

hallod,menjél hints egy kis fahéjat a testedre,de bassz várjá má nem lehet mer felszívódik és elmúlt dél!

fóliába én csirkét sütök nyuszikám nem az asszonyt tekergetem vele! mondd meg a kisegítőben biosztanárnak hogy adjon neked különórát mert rádfér! a pattanásos korszakot elhagytam vagy 10 éve,de nem gáz annyira, ettől nem leszel kevesebb,az meg hogy ducika vagy majd elmúlik ha ennyi ésszel 5 év múlva rájössz hogy nem ezen múlik a fogyás!

Dávid! 82 kiló vagyok mert össze vagyok szakadva! :)

hogy tetszene már rubint norinának vagy béres norbinak vagy ki a gyíknak hogy ilyeneket ír! :DDD

2011. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

mark86


de kis butus vagy! ki mondta hogy tökéletes testem van?

minden testépítő a kis részeg tini emos p.csák között ugrál szerinted? ki a f.sz akar hódítani? van kapcsolatom!

ott a nevem,bármikor felvállalom a válaszaimat ingyen ellenben a dietetikus pénzt kap a hazugságért!

na zárom a témát,kérdező bocsi az offért

te meg aludj mer a kiéhezett test biztos a zsírt bontja először nem az izmokat!

2011. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mind buták vagytok... 6 után azért nem szabad enni mert a dietetikus bácsi megmondtaaaa, hogy a testedben a zsírevő baktériumok ébresztőórája este 6 ra van beállítva, és ha akkor eszel, a zsírevő baktériumok jóllaknak és nem eszik meg a zsírt !
2011. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!