Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Tudtok ajánlani...

Lányok! Tudtok ajánlani valami jó fenékfeszesítő tippet?

Figyelt kérdés

olyanokat írjatok amit próbáltatokés nektek bevált

írjátok meg mennyi idő után látszik valami eredmény!


2011. máj. 28. 20:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

mark86


én ugyan nem vagyok lány de tudom a választ! :)

guggolás és kitörések!

az idő genetikától és a körülményektől függ(pl étkezés,más sport....stb!!

2011. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Rubint Réka napi 20 perc önmkagadért - popsi és csipő! Nagyon-nagyon jó feszesítő gyakorlatok vannak benne! :)
2011. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

mark86



na az ilyen válaszoktól nagyon féltelek kedves kérdező! :D

2011. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok: Most miért? :D Nekem bevált, elég csak azt 20 perces részt végigcsinálni, nálam látványos volt a változás.
2011. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

mark86 hidd el a nőknek többet ér az hogy 10 év alatt napi 20 perces rubint rékával elérnek valamit, minthogy egyszer az életbe egy pasira hallgatnának aki érti a dolgát és 5-10 hónap alatt hatalmas változást érjenek el ...


És igen guggolás és kitörés szabályosan csinálva heti 2 edzéssel szerintem felülmúlhatatlan.

2011. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

mark86


Köszönöm kedvességed! ("sajnos" igazad van!)

2011. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 misssalexa_ ***** válasza:
100%

Nahát fiúk, milyen kis gonoszak vagytok! :]

Higgyétek el, vannak, akik nem dőlnek be a "tornázz naponta 20 percet és bombaalakod lesz" vagy a "egyél naponta 6 kapszulát étkezések helyett és álomnő leszel, mozgás nélkül" című reklámszövegeknek, csak sajna tényleg ebből a típusból van kevesebb.

Egyébként én is kipróbáltam az összes fitnesz dvd-t, de sajna nekem sem hoztak túl gyors és látványos változást az életembe.

Úgyhogy segítséget kértem egy kedves ismerősömtől, aki történetesen férfi (csak hogy fényezzem az egótokat ;) és testépítő. Olyan profi edzéstervet + étrendet állított össze, hogy 4 hónap után magamra sem ismertem a tükörben, pedig soha nem voltam kövér (160 cm vagyok és sosem voltam több 53 kilónál) de elég puhány voltam, semmi feszesség és izom nem volt rajtam.

Úgyhogy tényleg azt tudom javasolni neked is, kedves kérdező, hogy ebben példát lehet venni a férfiakról: kemény edzés, normális kajabevitel és nem hinni a cukormázas varázsszövegeknek!!

2011. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:imádlak! Miért nincs a környéken ilyen csaj,mint te?(L)(L)


Mro xD

2011. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

mark86


jól beszélsz Dávid!

kevés az ilyen felfogású lány manapság!

és már a nickneve is szexi!!! :))

2011. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%

Vegyél feszesítő krémet, kend fel, fóliázd be magad és maradj úgy kb fél órát. Fahájat is tehetsz bele, bár attól kissé csípni fog..

Amúgy meg a futás bőven elég a feszesítéshez. Ja és hogy ne hízzál pluszba, este 6 után már ne egyél semmit, sőőt, ha lehet, már 5 után se.

2011. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!