Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Defendoról mit gondoltok?

Defendoról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Itt egy videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=J2ZWC2riawY&feature=related

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)


2011. máj. 28. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kalap fos, jó nagy pénzlehúzás, a krav maga lekoppintott verziója angol módra, semmivel sem jobb a többi stílusnál.
2011. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, bár ne keverjük a modern defendoval, a sima defendo inkább finn, mint angol, és korábban született, mint a krav.
2011. máj. 28. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja-ja.Ezt már használták a 2.VH-ban is.

Én a modern-et csináltam.Az állóképességi edzés az egyik legjobb.Tényleg csak kivitelezhető,fölöslegtől mentes technikákat tanítanak.Heti 12 edzésre volt lehetőség.Taktikailag is logikus a felépítése.

Csak az ára nem tartható.Túl sokba kerül.

Meg hiányzik belőle a sparring.

Haverokkal sparringoltam-alapvetőn ökölvívó vagyok-kipróbáltam közben néhány dolgot és működik.

2011. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Miért, Modern Defendo mennyibe kerül? Mondjuk a sima sem olcsó, de van benne sparring! :)
2011. máj. 29. 00:51
 5/5 anonim ***** válasza:

5-6x jártam 1 héten.2-3órás edzésre-állóképességi 1 óra,kemény célpont 1 óra,meg a haladó 1 óra,úgy volt 14.500.

Most már csak heti 2 edzést tartanak ha jól tudom 10-12ezer körül.

Meg bent van a belvárosban 8ig fizetős a parkolás az is egy ezres pluszban,uh váltottam,pedig tényleg jó.

2011. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!