Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor is tornáztok az ügy...

Akkor is tornáztok az ügy érdekében (= fogyni), ha hullafáradtak vagytok, vagy egyáltalán nincs kedvetek megmozdulni se?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én általában este fél 8körül szoktam kezdeni. De utána nagyon jó érzés, és sajna ha kimarad egy torna, mert velem is előfordul, mint mindenki mással, akkor lelkiismeret-furdalás gyötör.
2009. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, utána én is állatira jól érzem magam! Csak odáig eljutni..., na, az az akaraterőmet próbára teszi jópárszor. Lehet, hogy csak lusta vagyok:(?


Köszi a választ!

2009. márc. 17. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap este nagyon nem volt kedvem nekem sem, de mégis győzött az akarat. Csak hajtogasd magadban, hogy most is megcsinálom és utána olyan jó lesz. Én nem tornázom minden nap, általában kedden, csütörtökön és vagy szombaton vagy vasárnap. Amikor nagyon nincs kedvem mindig arra gondolok, hogy majd holnap este pihenek és pocolok. Tegnap is 19:45-kor fogtam hozzá :)

Kitartás!

2009. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!