Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nincs izomlázam, akkor...

Ha nincs izomlázam, akkor eredménytelen volt a tornázás?

Figyelt kérdés
Mindennap tornázom fél órát, az elején izomlázam volt, most meg már egyáltalán nincs.. tornázzak még többet..vagy igy is jó?
2009. márc. 16. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire hajtasz. Fogyókúrához direkt jó, ha nincs izomlázad, aerob mozgást végzel, erősíteni viszont nem jó, ahhoz tornázz többet.
2009. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Többet tornázz.

Az izomláz ugye az, amikor az izomrostok elszakadnak, és gyógyulni kezd.

Minden izomláz után erősebbek lesznek.

Az edzőm azt mondta, hogy addig csináljak minden gyakorlatot amíg azt nem érzem, hogy már nem bírom, és onnantól kezdve még 10-et csináljak mindenképp.

2009. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez érdekes dolog mert sokkal könnyebb egyből kimerülni az edzésben ha addig csinálod amig birod egyhuzamban.. nekem ugyan nincs edzőm de tapasztalatom hogy akár egész nap lehet edzeni 1-2 órás szünetekkel izomláz nélkül. és ha nem hajtod túl magad csak éppen eleget csinálsz akk minden 2. órában újult erőd lesz szerintem ez többet ér
2009. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a lényeg a rendszeresség. ha nincs izomlázad az csak jó de sztem ne időre menj hanem izomfáradtságra
2009. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!