Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítő vs. "otthoni boxos"....

Testépítő vs. "otthoni boxos". Szerintetek?

Figyelt kérdés
2,5 éve testépítek, 80 kiló alatt vagyok nem sokkal, ritkán eljártam boxedzésekre,viszont nem a fürgeség és a védekezés az erősségem, de mindemellett erős az ütésem, rá tudok "rontani" az ellenfelemre, néhány egyszerűbb védekezési módszert is kitanultam és nem ütök idétlenül, hiszen vannak boxos barátaim. Az egyikük, aki igazából csak otthon edz, 56 kg, fürge és talán még technikás is, de mivel nem jár el edzésekre, nincs tisztában nagyon a technikájával. Ti kinek adtok több esélyt? Köszi a válaszokat. Kíváncsi vagyok.
2011. máj. 25. 22:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát a bokszos haverom igazából nem zsákol otthon, tipikus fürge gyerek, de csak otthon szokott bunyózni az ismerőseivel. A bátyám országos szinten nyert egy kempo versenyt, szóval én tőle tanultam... Persze edzés után szoktam nyújtani, de lehet nem eleget, hisz az tény, hogy elég merev vagyok. Ezért nagyon kétesélyes a dolog. Nem tisztáztuk annyira a szabályokat, az biztos, hogy rúgni lehet majd... Arra gondoltam, hogy 1-2 combos az elején, hogy ő ne tudjon nagyon rúgni ( tudni kell róla, hogy a lába nincs beedzve az ilyen dolgokra, hiszen vékony a srác ), aztán elkezdem sorozni ahogy tudom. :D Csak attól tartok, hogy fáradékonyabb leszek, mint ő. De ha földharc is lenne, akkor azt mindenféleképpen kihasználom.
2011. máj. 26. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!