Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítő vs. "otthoni boxos"....

Testépítő vs. "otthoni boxos". Szerintetek?

Figyelt kérdés
2,5 éve testépítek, 80 kiló alatt vagyok nem sokkal, ritkán eljártam boxedzésekre,viszont nem a fürgeség és a védekezés az erősségem, de mindemellett erős az ütésem, rá tudok "rontani" az ellenfelemre, néhány egyszerűbb védekezési módszert is kitanultam és nem ütök idétlenül, hiszen vannak boxos barátaim. Az egyikük, aki igazából csak otthon edz, 56 kg, fürge és talán még technikás is, de mivel nem jár el edzésekre, nincs tisztában nagyon a technikájával. Ti kinek adtok több esélyt? Köszi a válaszokat. Kíváncsi vagyok.
2011. máj. 25. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az otthon edzés néha eredményesebb a kondizásnál (ha tudja mit csinál, tapasztalatból mondom), főleg ilyen téren, de az a kb 20 kiló... és mivel te jártál edzésre, ezért 'neked adok több esélyt'
2011. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mark86


a paprikaárus cigányoknak a blahán....

2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Érdekes meccs lesz, az biztos. :D Ha készül felvétel, lehet feltöltjük youtube-ra...
2011. máj. 25. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:

mark86


oké! de akkor ehhez a kérdéshez linkeld be!

2011. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ne értsétek félre, nekem cimborám lesz az 'ellenfelem', egyszerűen felmérjük a képességeinket. Ennyi az egész, nem cigánykodunk... :)
2011. máj. 25. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, remélem felkészültök mindketten, és légyszíves írd be a linket, ha felveszitek.
2011. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mark86


az a jó! :)

2011. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sitch ***** válasza:
na ez engem is érdekel.fogadni nálam lehet:D
2011. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát haver ha te testépítés mellett bokszolsz, hát nem tudom, nyújtasz te eleget? Csak azért mert, a nagy izomtömegtől kötött lehetsz, és akkor lassú is. Haverod ha fürgébb akkor még lehet, hogy erősebbet is üt mint te. Erő=tömeg*gyorsulás. Nem tudom, hogy hogy edz a haverod, de ha mondjuk ő otthon zsákol, akkor benne jobban benne vannak az ütések. Mivel te testépítő vagy (az, hogy lenéztél 1-2 bokszedzésre az nem nagy dolog) inkább, gondolom gyúrsz bicepszre is. Öreg hiba, mert szintén belassul tőle, és te csak ilyenkor hamisan azt hiszed, hogy erősen ütsz, pedig nem. Szerintem haverod körbe fog pofozni. Így látatlanban, nem rád fogadnék. Bár látnom kéne, hogy hogy edzetek.
2011. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TOMAtm ***** válasza:
ha tisztán csak box akkor kétesélyes.ha van föld meg belharc akkor a nagyobb-erősebb(te) nyersz.nekem is van haver mindenféle küzdősportra jár,de a nyers erő többet tud érni(nekem is van 'kocsmai-bunyó' képesítésem)
2011. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!