Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi, segít valaki?

Kondi, segít valaki?

Figyelt kérdés
hétfőtől eljárok majd kondizni karra gyúrok meg felső teste ..... minden nap csináljam vagy minden második nap mert vki azt mondta 1 pihenőnap kell?
2011. máj. 25. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
mindennap semmiképpen. szóval igen az úgy jobb ha minden 2. nap
2011. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Edzésterved van már? [link] Ha van időd nézd át ezt, biztos tud valami újat mondani neked, gondolom erősen kezdő vagy. Szerintem heti 4 edzés bőven elég, pl. ilyen felosztásban: H: mell-bicepsz K: hát-tricepsz SZ: láb CS: pihenő P: Váll-Kar .. Lábra is edzz, ártani nem fog, és legalább nem leszel aránytalan! :D
2011. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 escrogar ***** válasza:
lábra miért nem tervezel?
2011. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lábra azért nem tervez, mert nem tudja, hogy a láb tartja a testet, és a mozgás nagy része arra terhelődik, csak a látvány a fontos.
2011. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nyárra szeretnél valamit alkotni akkor megértem, hogy nem kell láb, viszont ha komolyabban szeretnél ezzel foglalkozni, hogy látványos is legyen a fejlődés és ne csak te tudj róla akkor igen is kell a láb, hiszen anélkül idővel nem is fogsz tudni fejlődni.. Ráadásul a lábizom (comb elsősorban... )fejlődik a leggyorsabban, mivel az a legnagyobb izmod így ott tud a legszembetűnőbb változás történni rövid idő alatt.. Nekem tiszta stria a lábam... Máshol meg még csak foltocska sincs.
2011. máj. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 escrogar ***** válasza:
hát ha nyárra tervez, pont az a lényeg, hogy szép szimmetrikus legyen. meglep még engem is, hogy milyen sok ember kiröhögi a csirkelábúakat.
2011. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!