Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Mi lehet a gond?...

Testépítők. Mi lehet a gond? Azért nem nővök mert hülye voltam, vagy valami más a baj forrása? A Többi lent!

Figyelt kérdés

több mint 1-éve edzek 170cm 75kiló vagyok 39-es kar stb..

a baj ott van hogy én hülye 3hónap után kokszoltamm...:S

tudom hogy egy f@sz vagyok de akkor ez nem számított(szétmentem barátnőmmel 4-év után és ő utánna izmos pasikkal ismerkedet a többit kitaláljátok..és vissza akartam kapni)bármi áron..mostmár bánom mert fél éve akkárhogy eszek tápkiegezek egyszerűen nem növök..:S

mostmár csak akkor fogok ha megint kokszolok?..:S

megérdemlem mert én voltam a f@szkalap...

de segítenétek? mármint mit tudok csinálni variáljak a kaján még keményebb edzés?? nagyon megszerettem a testépítést és akkor se hagyom abba ha ilyen maradok!

remélem tudtok segíteni! köszönöm előre is!!


2011. máj. 25. 08:37
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
hát ha nem csináltál rendes levezető kúrát akkor lehet h gond van.első körben szerintem vérvétel és LH szint meg tesztoszteron mérés.ha alacsony akkor(még egy év után is) akkor ráfaragtál.ha normálisak az értékek akkor nem biztos h a koksz volt a gond(ill aki egyszer kokszolt az utána már nem annyira látványosan fejlődik).ilyenkor lehet edzésmódszert váltani pl:HST edzés,vagy akár 1-2 hét kihagyás után újra edzés.ez csak izommegzavarás,mert a szervezet hozzászokik a terheléshez(ha azonos) és nem reagál rá már,tehát nem nősz.
2011. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

utókúrám volt..Methandienont-szedtem a max napi 3-szem volt...levezettem utánna szedtem 2x2 Zitát összesen 60-szemet és Clomid-ot 20-szemet majd 1doboz Advanced Pct-t

volt hogy ki hagytam 1-hetet de semmi változás...

ami fura hogy "erős" vagyok nem is kicsit és mégsem növök..

ezek szerint megint kokszolni kell..csak most "szuris" cuccot kell bevetni..


ami furcsa hogy van 1-haverom aki szinte mindig kokszol..1-2hónap szünettel a kúrák között és mégis fejlődik..ezek szerint 1000-jobb a genetikája mint nekem..:S

2011. máj. 25. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


A haverod aki folyamatosan koxol éppen azért fejlődik jobban. Aki ért hozzá és még a genetikája is jó, az bizony elég egyenletesen képes fejlődni (egy bizonyos szintig).

2011. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kipróbálom a HST-edzéstervet remélem beválik...


erre gondoltam:

[link]


TOMAtm:szerinted jó ez a HST-edzésterv vagy tudsz ajánlani jobbat??

köszi előre is!!


GreenTea:ebben igazad van(de kokszoljon az ő dolga) de én nem fogok kokszolni megint csak ha már minden kötél szakad...azért akkarom kipróbálni a HST-edzéstervet hátha az beválik...

2011. máj. 25. 10:57
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
tökéletes edzésterv.ugyanezt használtam 8 héten keresztül.minden edzésnapon halálra elfáradtam,de működött.sok sikert hozzá!
2011. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

TOMAtm:neked hogy vált be a Hst-edzésterv? artad hogy jó volt meg fáradtál rendesen..mennyit sikerült fejlődnöd,"nőni" a 8-hét alatt??

válaszod előre is köszönöm és az eddigi segítséget is!!

2011. máj. 25. 20:25
 7/7 TOMAtm ***** válasza:
diéta után használtam erőben és tömegben is megtolt,8 hét alatt tápkieggel olyan 4-5 kiló jött fel,kikerekedtek az izmai(bár az lehet h a diéta alatti összecsoffadás után tűnt csak nekem,de mindenesetre a melóhelyemen már mondták h 'mivan kokszolsz teis?'
2011. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!