Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csak 50% származhat...

Miért csak 50% származhat fehérjeporból a napi bevitelünkben? Mi van, ha 60-70%-ot abból viszek be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tojás, túró
2011. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 °:Amigo:° ***** válasza:

Miért kell folyton variálni ?

Csak a nyomorékok visznek be 50 % -ban turmixból fehérjét.

Aki nem képes megenni napi 1 -1,5 kiló cs.mell filét, az ne várjon normális fejlődést se.

Nem kell variálni, ki van ez találva már régen, hogy mit KELL enni egy testépítőnek. Aki ezt nem fogadja el, abból nem lesz semmi!

Ismerek olyat, aki 19 éves, 3 éve SEMMI MÁST nem evett, csak csirkét, rízst és zöldséget. Életében nem ivott alkoholt és kiegészítőként maximum BCAA-t, vitamint használ.... jövő hónapban megy spanyolországba a junior EB -re.

Tököm kivan ezekkel a diszkó-gyúrós buzákkal, akik itt keresik a szent-grált, mert azt hiszik, hogy valami "csoda" folytán majd megússzák, hogy nekik nem kell fegyelmezetten kajálni és edzeni.

Tudod mit ?

A Danabol mellé elég a turmix is, ne is egyél b azzmeg !!

Legalább marad pénzed ájfónra, meg hétvégén hajógyárira...

2011. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

mark86


igazad van,de aki nem versenyre készül csak fel akar szedni egy kis tömeget,nem biztos hogy megengedheti magának a napi másfél kiló csirkemellet.

2011. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 °:Amigo:° ***** válasza:

Tudom, én is árulok ilyesmit, had vegyék :-)))

Legalább lesz kifogás, miért nincs pénzük rendes kajára.

Én úgy vagyok vele, hogy aki nem képes megenni, amit KELL (amit a céljai megkövetelnek) annak nem való ez a sport, mert ez a fegyelemről, fanatizmusról és a tudásról -és annak megszerzéséről szól.

Nekem elég az edzés utáni turmix. (abban is inkább aminosavak vannak, kevés tejsavóval)

A kajámat a legritkább esetben rontom el ilyen szarokkal.

:-D

2011. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

mark86


én reggel zabpehellyel iszok 1 tejsavót,meg edzés után! tehát én se viszem túlzásba,de gondolod hogy itt a kérdezők többsége fanatikus? minden 2. kérdés: 2 éve edzek figyeljek oda a kajára vagy ráérek versenyszinten? :DDD

2011. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira komolyan venni ezeket a dolgokat! Aki lemegy a terembe max 1% lesz szimpadon. Es? A tobbiek nem azert nem allnak ott, mert lustak, kiesnek, gyengek, hanem mert egyszeruen LESZARJAK! Ennyi, nem kell itt misztifikalni a versenyzoket. Szerintem az normalis, hogy valaki edz, hogy formasabb legyen, nem eszik minden szart, esetleg tol valami jo tejsavot melle, nagyon szepen lehet fejlodni. Szerined normalis, hogy valaki az egesz eletet, kapcsolatait alarandeli ennek a sportnak? Meg se lehet belole elni, semmi presztizzsel nem jar, eleg nagy valoszinuseggel leserusz... minek ezt? Verseny szinten olyan ez a dolog, mint a modellkedes a noknel. Egy par evig lehet csinalni, aztan kiegsz, es utana mi marad? Semmi.


Hogy a kerdeshez is hozzaszoljak, az ugye attol fugg, hogy mennyit viszel be maskent, mertha makostesztat eszel ebedre, reggelire meg kiflit tejjel, akkor az sem baj, ha a napi egyszeri shake-bol szarmazik a feherjebeviteled 100%! :-D Tulzasba nem kell vinni, de szerintem ezt jelzi a szervezet.

2011. máj. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

°:Amigo:° válasza:


Amigo, kiérződik a válaszaidból, hogy tapasztalt, és olvasott vagy, a mostani kérdésre is jogosan mondod amit mondtál, mert a csávó nem bír enni.


De a másik fajta: /én/ aki nem teheti meg, hogy napi egy kiló csirkét megeszik, ezért inkább eszek csak fél kilót, és iszok napi 4 kevert fehérjét, mert így olcsóbban jövök ki. Ennék én 1 kiló csirkét napi szinten, de egyszerüen nem tehetem meg ezt a családommal.

2011. máj. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Bunkóparasztnak igaza van...nem a szorgalommal van gond, hanem a magyar fizetésekkel. Én egyedül vagyok az átlagnál jobban is keresek, de mégsem tehetem meg, h. kiló számra egyem a csirkemellet. Nem tudom hogy gazdálkodja ki mindezt az, akinek még családja is van.
2011. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

mark86


nem akarok se okoskodni,se nagy arcúnak tűnni,de aki átlagon felül keres az próbáljon arra törekedni hogy magának hajtsa a lóvét,ne rabszolga legyen egy cégnél!

én felrúgtam az életemet, bekockáztattam és van lóvém!

(ha sokat megyek,sokat keresek!) 8 általánosom van meg 1 bolti eladó-üzletvezető szakmám de a magam ura tudtam lenni! én megtehetném jelenleg hogy 1 kiló csirkét zabáljak de 1.nem a testépítés az életem(későn kezdtem és a vállam is fos)

2.másra is kell a lóvé

3.mivel "vállalkozó" vagyok,tudom hogy ez nem biztos hogy örökké tart és folyton más dolgokba is bele kell fognom,hogy ha a jelenlegi tevékenység már nem megy ne adj'isten,akkor se dögöljek éhen.

Sok sikert kívánok mindenkinek és jó edzést!!!

2011. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 °:Amigo:° ***** válasza:

Ezt nem egy olcsó sport -még hobbiszinten sem.

Az eredmény pedig a befektetett munkával arányos....

Ha valaki azt kérdezi, hogy érhet el eredményt, akkor én megmutatom neki az utat, ennyi (edző vagyok)

A pénzt nehogy már én teremtsem elő neki....


A gond ott van, hogy tizenéves fiúkák, heti 2000 ft. zsebpénzből MINIMUM Tóth Danik szeretnének lenni, lehetőleg 3 hónap alatt, és az ehhez vezető utat egy vödör fehérjében látják....miközben egy szabályos fekvenyomást, vagy guggolást(ugyan, nem is lábaznak) nem tudnak megcsinálni.

Egy normális -nem versenyzői szintű fizikum felépítése is komoly odafigyelést és áldozatokat (anyagi is) követel.

Rántotthúsos szendvicstől akkor sem lesz kockás hasa -10 % alatti testzsírja, ha akármennyi proteinshaket iszik.


16 évesen én is vékony voltam, amikor edzeni kezdtem, hiába ittam Sportrobit, nem attól nőttem meg.

De megerősödtem ízületileg, megtanultam az edzéstechnikát internet és Gyakorikérdések nélkül, és a mai napig semmilyen fájdalmam, sérülésem, betegségem nincs -pedig 20 év telt el. (ebből kb. 5, amikor használtam proteinporokat)

Ha nem volt pénzem, nem vettem kiegészítőket, de a kaját tartottam, mert az az első és nem a porok !

2011. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!