Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muszáj fogyóznom ha csak...

Muszáj fogyóznom ha csak izmosodni szeretnék?

Figyelt kérdés
Normál testalakatú vagyok,de vastagabb a combom, mint szeretném, ezért le szeretném dolgozni a hájat a belső combomról, fenekemről. De nem kifejezetten fogyni szeretnék, csak h ne zsírpárnák legyenek, hanem inkább izom. Ehhez elég, ha tornázom heti3x( futásra sajnos nincs lehetőségem), anélkül h megvonnám magamtól a kaját?
2008. febr. 18. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lesz elég. Muszáj lesz odafigyelned a kajálásra is. Ugyanis, ha most elkezdesz tornázni a lábadra, combodra, az amúgy is vastag combod még vaskosabb lesz (kis a háj alatt nő az izom), a hájad nem fog eltűnni. Próbáld inkább a kardio edzéseket. Ha futásra nincs lehetőséged, akkor a biciklizést, stb.
2008. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a megvonnám magamtól a kaját-természetesen nem a habzsolásra értem,hanem h normálisan eszem, diéta nélkül.
2008. febr. 18. 17:01
 3/5 A kérdező kommentje:
ok,köszönöm
2008. febr. 18. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, ami nekem nagyon sokat segített: a célzott alakformáló masszázs. nagyon jó volt. Én is problémás vagyok a combommal sajna. Hihetetlen szépen ledolgozta, miközben ugyanúgy kajáltam, mint addig. Két bibije van ennek a dolognak: nem túl olcsó, ill. miután abbahagytam, visszajövögetett a fölösleg...

(az első hozzászóló)

2008. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha sokat eszel, hízol, ha sokat mozogsz, tornázol, fogysz és izmosodsz is, így előáll valamiféle egyensúly. Ha ez nem tetszik, el kell döntened, mit szeretnél jobban, de ehhez sok kísérletre és önkontrollra van szükség.
2008. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!