Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vélekedsz Pro Mass 20-ról?

Hogyan vélekedsz Pro Mass 20-ról?

Figyelt kérdés
Miben segített? hogyan ajánlott inni?
2009. márc. 15. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye tömegnövelő révén (szőlőcukor, malto) edzés után. Nemtom hány kiló vagy, de 100g nél ne tolj többet belőle. Soha ne feledd hogy ez csak kiegészítő, ha nem eszel mellette rendesen akkor semmilyen eredménye nem lesz. Beleteszed egy shakerbe VIZET öntesz rá ízlés szerint, én legalább fél litert tennék, teteje rá, kupak lecsuk, öszzerázod és megiszod. A tömegnövelők azért jók mert edzés után gyorsan vissza tudod tölteni az edzés alatt elhasznált szénhidrátot.
2009. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha kicsi felesleg van rajtam akkor nem érdemes szednem?
2009. márc. 16. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme, ha van rajtad felesleg? Nem értem...
2009. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mert van rajtam pár kilo háj :D és ha ezt szedem akkor az megmarad. És nem szálkásodik stb.
2009. márc. 17. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt valamit nagyon összekeversz.

1. Ez egy tömegnövelő abban segít hogy rendes (napi 6-8x os) kaja mellett kilókat tudj felszedni.

2. Ha zsírt szeretnél leadni akkor ezt ne idd, mert ebben ahogy írtam CUKOR van, diéta alatt nem eszünk cukrot.


A tömegnövelőt azért hívjuk tömegnövelőnek mert a fehérje mellett hozzáadott szénhidrátot tartalmaz ami cukorból v. maltodextrinből jön.

2009. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez a mass 20 nem azért van hogy hizzál töle hanem hogy izmosodjal töle ember edzés elott vay után be veszel egy adagot a doboztam vane gy kanál aval egye gészet 300 ml tejbe fel vegyited és rá gyursz ha csinál egy melsöfekvötámaszt olyan mindha 4 csinálnál
2011. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2011. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!