Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ütés erejét hogy tudom növelni?

Ütés erejét hogy tudom növelni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszel a boltban ütőtablettákat! 1pohár vízben felkevered, szépen elfogyasztod!Másnap kb 6x annyit fogsz ütni!
2011. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Úgy hogy lábból indítod az ütést...

De lényegében nem az erő számít, hanem a gyorsaság.

2011. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ütés erejét a tömeg, és a sebesség adja. A sebességen nem nagyon lehet csiszolni, max alig. Helyes technikával azonban sokkal nagyobb tömeget tudsz belerakni az ütésbe. Ez az, amit lehet fejleszteni.
2011. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia 22.53!


Le tudnád írni a helyes technikát?


köszi

2011. máj. 23. 23:20
 5/7 anonim válasza:

22:35 vagyok és az utóbbi kommentelővel nem értek egyet.


"Az erős ütés kulcsa az összpontosításban, a sebességben és a pontosságban rejlik."


Forrás: [link]

2011. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Neji ***** válasza:
Ha növeled az erőd is:)
2011. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, de fizikai szempontból az ütés ereje tömegből, és sebességből származik. Az összpontosítás nem egy fizikai fogalom, bár lehet rá edzeni. :) De a tökéletes összpontosítás sem megy ki másra, mint hogy minél nagyobb tömeg, minél gyorsabban csapódjon ki.

Az meg gondoltam egyértelmű, hogy ha én egy erős ütést akarok állcsúcsra, akkor azt állcsúcsra is ütöm, nem pedig fültőre.

2011. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!