Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell erővel lenyomni a...

Hogy kell erővel lenyomni a spárgát?

Figyelt kérdés
Igen tudom, hogy veszélyes hogy nem szabad és inkább türelem de nem az én döntésem és muszály. Edzőm fogja lenyomni de szeretném tudni hogy kell.
2011. máj. 23. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

mark86


bocs de te is hülye vagy meg az edződ is! ez nem így működik...

2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lemész, ameddig tudsz, onnantól meg ő nyom. Közben ajánlott imádkozni, hogy ne legyen gátszakadásod.
2011. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó, de a mentőt azért hívjátok, mert ha nem vagy elég laza, mindened szétszakad (comb-, gátizmok).
2011. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 dropdeadgirl válasza:
Hát nem helyeslem a dolgot...ha nem vagy elég hajlákony még ha megfeszülsz akkor sem tudod megcsinálni...viszont ha hajlékonyabb alkat vagy akkor úgy kéne hogy amíg tudsz addig lemész éd ott maradsz egy percig megtartod...lerázod magad aztán pár perc múlva nekiesel megint és igy tovább amig nem megy...de mondjuk én angolspárgázok inkább nemtudom te is azt vagy magyart...bár mindkettőnél ez a szitu...
2011. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem ez elég butaság. 1000 embert nyomnak le a legelső edzésen és kutyabajuk.
2011. máj. 23. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Húzz ki egyszerű spárgát a szoba közepén! Majd tekerd a lábadra, elméletileg hatásos!
2011. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kedves első. anyád a hülye :) ha nem tudod moderálni magad bírd ki hogy nem válaszolsz. puszi
2011. máj. 23. 22:36
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó. te tényleg hülye vagy vagy csak tetteted? róbálom szépen kifejezni magam. nem kérek ilyen vűlaszokat
2011. máj. 23. 22:38
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

mark86


én nem anyáztam,bocsi-val kezdtem de te kérhetnél a tiédtől egy csattanós pofont hülyegyerek!

2011. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Neji ***** válasza:
79%
pff még egy idióta akinek válaszolt márk rendesen és végül őt ugatták le -.-"
2011. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!