Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell (veszély nélkül)...

Hogyan kell (veszély nélkül) erővel lenyomni a spárgát?

Figyelt kérdés
A francia spárgámat fogjuk lenyomni, erővel. Ez érdekelne hogy mit kell előtte csinálni, hoy ne szakadjon el semmi. Nyújtással regneteg (kb 15 centi) hiányzik..
2011. máj. 18. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok valami jó izomlazító krémet vagy ilyesmit?
2011. máj. 18. 14:37
 2/10 anonim ***** válasza:

Elötte a telefonodba tedd be a baleseti ügyelet számát, mert szükséged lesz rá - ennyit ERÖVEL lenyomni lehetetlen szakadás nélkül.

Inkább szánj rá idöt és gyakorolj szorgalmasan.

2011. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
másnak is erőszakosan viszik le...
2011. máj. 18. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:

NEM-NEM-NEM és NEM

Erővel csak a kisgyerekeknek szabad lenyomni, de azt is csak olyan edzők teszik, akik nem képesek a felelősség válalásra...

Vagy nagyon akarják már versenyre vinni a gyereket.

Mivel abban a korban még nem okozhatnak különösebb kárt...

De gondolom, hogy már bőven nem 10 év alatti vagy.


Vagy gyakorolsz szorgalmasan és elfogadod, hogy egy spárga letétele akár több évbe is telhet, vagy egyszer le erőltetitek, és 6 hétig garantáltan csak feküdni fogsz:D


Tudom, hogy baromira idegesitő, ha nem vagy olyan hajlékony, mint amilyen szeretnél lenni, és tudom, hogy megtennél bármit, csak menjen már le...

De, feltételezem, hogy a tánchoz kéne, ugye?

Akkor bizony már az elején elbuktál, mivel ahhoz kitartás kell (több évnyi)és neked ezek szerint az nincs sok.


Egyébkémt nekem lent van mindkét írányba a francia spárgám:)

Az agol még nehezebb lesz....

2011. máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát az én balett edzőm már az első órán úgy lenyomott spárgába hogy az csak na..szerencsére nem lett belőle semmi, a balettot abba is hagytam..(14éves voltam akkor) ne csinálj hülyeséget, kórházba fogsz menni!
2011. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kedves második.

én totál kitartó vagyok mert ovis korom óta táncolok, de most jött rá az edzőre az 5 perc és nyárig adott időt h mindenkinek lenn legyen legalább egy spárga. ilyen a természete, a türelmemmel semmi gond.

harmadik

neked hogy csinálta? egyszerűen bemelegítés után lenyomta?

2011. máj. 22. 13:30
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és 15 vagyok
2011. máj. 22. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok

Hát akkor lehet, hogy jobban jársz ha mégiscsak lenyomod magadnak...mielött még az edződ tenné meg.


De tudod mit nem értek?

Ha ovis korod óta táncolsz, akkor hogy-hogy nincs még lent a spárgád?

Lent kéne már rég lennie...


Ha mást táncoltál eddig, akkor még nem lehetsz olyan komoly szinten, hogy elvárjanak tőletek azonnal egy spárgát...

A spárga alap dolog, de nem minden tánc követeli meg ezt a fajta hajlékonyságot.


Kattant az edzőtök, vagy mennétek versenyre, fellépni stb.?

Mert ha fellépés akkor megértem:)

Egy jó koreóért bármit:DD

2011. máj. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jobban árok ha magmnak viszem le, ezért írtam ki a kérdést.

Igen az edző most jött le h hoppá táncolunk már x éve és semmit nem tudunk, úgyhogy összeállít egyí akrobatikus kreográfiát. az ugrásokkal nincs baj de a spárga kifog rajtam ezért szeretném lenyomni mielőtt ő teszi meg..

2011. máj. 23. 17:29
 10/10 anonim válasza:

Kedves nyolcadik!


12éves vagyok, 2,5 éves korom óta táncolok de nincs lent az egyik spárgám se... Mindenkinél más hogy van! Attól függetlenül hogy hogy rengeteg éve táncol NEM biztos hogy lent lesz akármelyik spárgája!

2016. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!