Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy kicsit izmosabb lennék,...

Ha egy kicsit izmosabb lennék, fogynék? (16/L)

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik a kérdés. Nos: elég keveset mozgok, a tv előtt ülök, és a mozgás csak sétában nyílvánul meg (suli álltal). Úgy tudom hogy az izom zsírt "eszik" és ebből azt a következtetést vontam le, hogy ha kicsit formába jönnék/karban tartanám magam, akkor az azt jelenti hogy több izom= nagyobb zsírégetés? Jól értem? :)
2011. máj. 23. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

mark86


igen nagyjából! fogyás=diéta+aerob+súlyzós edzés!mind a 3 szükséges!

2011. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet az alfeledről, és megszakértem a témát!
2011. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen,jól érted:)

de azért figyelj a kajára is.

2011. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
baromság. a meglévő zsír nem fog azért eltűnni, mert izom is van mellette. nem falja fel az izom a zsírt, mint a baktériumot a fehérvérsejt. remélem nem így értetted. példának nézz meg pár erőemelőt, b@szottul izmosak, de azért van rajtuk zsír is.
2011. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mark86


egy izmos ember sokkal könnyebben leadja a zsírt mint egy nem izmos...

nyilván ez csak könnyít rajta de igaz!

2011. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az izomzatod a motor a mozgásodhoz.

az üzemanyag pedig a zsír. sok ember jól feltankol, nem mintha egy nagy izomtömeget kellene fenntartaniuk..

ha edzed, növeled az izomzatodat, akkor valóban megnő az energia (zsír) fogyasztásod mind az edzéssel, és a nagyobb izomtömeg miatt nyugalmi állapotban is.

2011. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!