Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? (hogy...

Mit tehetnék még? (hogy eltüntessem a kis hurkámat)

Figyelt kérdés

A hasizmom a bordám alatti, köldököm feletti részen már szinte kitüremkedik. De a köldököm alatt lévő kis hurkát nem bírom eltüntetni. Diétázom, 10-15 perc futás vagy ugrálókötelezés után pedig minimum 2 órát edzek kondiban. (Diéta: reggelire kávé, ebédre csirkemell, néha kevés rizzsel vagy krumplival, vacsira gyümölcsök, és egész nap megiszok körülbelül 3-4 liter sima vagy citromos ásványvizet.) Lehet, hogy a genetika beszél ellenem? Anyukám iszonyatosan hízékony és hurkás típus, apukám deltás, izmos ember. Arra is gondoltam már, hogy az már nem is zsír, csak megereszkedett bőr, de ezt sajnos nem tudom meg magamtól, nem vagyok orvos.

21/L


2011. máj. 23. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


komoly diétád van! a fogyókúra rovatból vetted? mert ott szellemi fogyatékosok vannak....

kevés az aerob mozgás egy rendes diétás étrend meg itt kezdődik:

[link]

2011. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok én fitnessbajnok, sem izompacsirta lenni, csak a kis hurkám ledolgozni :) Plusz, hogy őszinte legyek, kedvem sincs számolgatni, annyira nem vagyok elvetemült.


Amúgy a gyakorlatokat innen szoktam nézni, amit linkeltél.


És nem, ez az "étrend" magától állt be nálam, nem olvasom a mezei fórumokat. Egyedül a csirkehús az, amit egy fitnesses ismerősöm ajánlott, előtte azt ebédeltem, ami éppen volt itthon.

2011. máj. 23. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:

mark86


nem is leszel az soha ne aggódj!

de:attól hogy nem ferrari az álmod hanem opel astra,még mind a kettő benzinnel megy...

az izomvagy zsír nemtudja hogy te mi akarsz lenni csak reagál arra amit csinálsz vele. a feltételek ugyan azok mintha versenyre készülnél csak a fokozat más.

de leírom érthetően ha a linkből nem jöttél rá: a szervezet azért raktároz zsírt mert nem eszel eleget és nem tudja mikor jut tápanyaghoz legközelebb. ezért kell napi 6 normális kaja,hogy ne legyen szükség a zsírraktározásra! reggeli kávé az nulla! nem adod meg a kezdő löketet a testednek! ebédhez hasonló kéne napi3-4x.

vacsorára gyümölcs=olyan mint ha kristálycukrot nyammognál,ráadásul éjszakára meg extra baromság!! sovány túró lenne a legjobb,de legalább sovány hús...

a folyadékfogyasztás az egyetlen ami rendben van a diétátban...

számolgatás nélkül ilyen étrenddel nem sokra mész,zsír helyett izmot bontasz amitől gáz lesz az alakod! +nem lehet hosszú távon tartani ezt ezért visszaszeded a kilókat!

de te tudod...

sok sikert!

2011. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Reggelire nem azért nem eszek, mert annyira fogyni szeretnék, hanem nem tudok. Bármint megeszem reggelire, az 5 percen belül kijön belőlem. Évek óta küzdök ezzel sajnos, ez nem a diéta következménye. Kezdetben még a kávétól is azonnal ment a hasam, úgy látszik mára ezt megszokták a beleim.

Ettől függetlenül: Megpróbálom megfogadni a tanácsod és normálisabban étkezni, csak számolgatás nélkül, mert arra nem lennék vevő.

2011. máj. 23. 11:59
 5/7 anonim válasza:

Nálam szinte dettó ugyanez a probléma.Már egy éve futok mindennap (kivéve télen) és a combomon érzem, hogy már kialakultak az izmok, de a zsírréteg az szinte meg se moccant, dettó ugyanez a hasamon, hiába futok, eszem keveset, az úszógumi alig-alig lett kisebb.

Ez hogy együnk egy nap 5x nálam kivitelezhetetlen, mert képtelen vagyok ennyiszer enni.Már az a napi 2x max 3x-i étkezés sem esik jól.

Én ezeket eszem : reggelire 2-3 szelet korpás kenyér, ebédre ami éppen van, de nagyon kicsit és vacsira már vagy ugyanazt, mint reggelire vagy semmit.

A futási távom egy nap olyan 6-8 km.Vizet kb ugyanannyit iszok, mint te kedves kérdező :)

2011. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mark86


higgyétek el lányok hogy a kajátok a rossz! lehet itt panaszkodni hogy nem tudok enni,nincs ezzel baj,csak az eredmények is elmaradnak!

2011. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most akkor egyek naponta 5x?De mit?Főtt kaja végképp kizárva, azt tényleg képtelen lennék egyszer több alkalommal enni egy nap.Az a korpás kenyér jó, egyem többször?Amúgy már lement 12-13 kg rólam, de se a combomon, se a hasamon nem látszanak érdemi változások, pedig előtte se voltam olyan iszonyú kövér.
2011. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!