Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ilyen melegbe futok ami...

Ha ilyen melegbe futok ami most van, akkor jobban fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Van vagy 30°C .
2011. máj. 22. 13:26
 1/9 anonim válasza:

Ez hülyeség! Ilyen melegben nem szebad futni, még ha árnyékos helyen futsz akkor sem!

Én is járok futni minden nap. A legjobb ha este 7 és 8 között futsz! Ha megfigyeled, akkor a legtöbben vagy korán reggel vagy este futnak! Napközben nagy hülyeség! Ha pedig túlsúlyos vagy, akkor még más problémád is lehet ha 30fokban futsz és még túlzásba is viszed...

2011. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is minden nap megyek futni csak most arra gondoltam ha ilyenkor megyek akkor hatásosabb ...
2011. máj. 22. 13:40
 3/9 kanóc ***** válasza:
Melegben többet izzadsz, de az csak víz.
2011. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez egy baromi nagy tévhit... Azzal ha az ember izzad,sajnos nem fogy... De igen "fogy" fél kilót, amit 1 napot belül vissza is "hízik",mivel ahogy már előttem is említették, csak a vizet izzadod ki azt pedig folyamatosan pótlod... Sokan használnak izzasztóövet meg szaunaruhát meg mindenféle hülyeségeket... Ez talán a méregtelenítésnek megfelelő módja, de a fogyásnak nem.Ja és melegben hamarabb el is fáradsz és kevesebbet tudsz futni, így kevesebb kalóriát is égetsz... és nem is a legegészségesebb...
2011. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A futással nem lehet lefogyni. Olyan mint a szauna, méregtelenít, de nem fogyaszt, csak a felvett vízmennyiséget izzadod ki.

Előnyei az, hogy javítja az állóképességedet, kontrollálja a pulzust és az oxigénfelvételt valamint megmozgatja az egész szervezetedet.


Nem ajánlatos nyáron napközben futni, mert hőgutát kaphatsz, összeesel és ha olyan helyen futsz ahol egy ember se jár, akár meg is halhatsz. Továbbá leégsz bőrrák bla bla bla... Árnyékban se jó futni, főleg ha túlsúlyos vagy, mivel levegő után fogsz kapkodni és elkezdesz fulladozni.


Ajánlatos a kora reggeli órákban futni. Este veszélyes mivel megtámadhatnak, elgázolhatnak...

2011. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Utolsónak : én az elmúlt egy évben a telet kivéve mindennap futottam és lefogytam 12 kg-t!Honnan vetted ezt, hogy nem lehet tőle fogyni?
2011. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 °:Amigo:° ***** válasza:

1 év alatt 12 kiló ?

Én soha sem futok, és 2-3 hónap alatt szoktam ennyit.


A szívet megterheli, mivel a meleg levegő oxigéntartalma alacsonyabb, ezért gyorsabban kell pumpálni a vért, hogy az oxigénellátás biztosítva legyen.

Viszont ez nagy munka a szívnek, annál is inkább, mert a folyadékvesztés miatt a vér sűrűbb lesz, nehezebben kering ezáltal.

Kiszáradás is fenyeget, hiába iszol, az ásványi sók gyorsabban ürülnek, nincs idő, hogy felszívódjanak.

Így a test hűtése nem elég hatékony és túlhevüléshez vezethet.

2011. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Arnen-nek:

[link]


Egyéb hülye kérdés?

2011. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"Amigo" hogy a francba fogysz 10-12 kilót 2-3 hónap alatt egészségesen? Érdekelne, de csak ha NEM gyógyszerekről van szó :/
2011. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!