Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok most szeretném...

16 éves vagyok most szeretném el kezdeni a test építést? Nem merek szedni fehérjét se tömegnövelőt

Figyelt kérdés
Félek hogy a későbbi időkben amit addig elértem eltűnik
2011. máj. 21. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet se olvastam még ... Mind1 szinten tartani könnyebb mint fejlődni, szóval teljesen nem fog eltűnni, főleg, hogy 3-4 év után már automatikusan fogod szedni a csirkét rizzsel és nem fogsz jelentősen visszaesni ha abbahagyod. Viszont edzés utáni turmix nélkül szinte semmit se fogsz fejlődni nekem elhiheted...
2011. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fehérjét vagy Tömegnövelőt szedjek??
2011. máj. 21. 21:45
 3/7 anonim válasza:
az ugyan az
2011. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Hagyd a pitsába!

Utolsó is!

2011. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdésnek fehérje + dextróz aztán késöbb tömegnövelő utána pedig majd látod hogy alakulsz.
2011. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fehérje az csak fehérje a tömegnövelő meg fehérje és szénhidrát lényegében.

És edzés után igyál meg egy tömegnövelőt és az étkezésed old meg (csirkerizs lesz úgy is) hogy jó legyen.

A tömegnövelő meg a fehérje egyébként élelmiszer szóval bajod nem lehet tőle

2011. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:

16 éves vagy és ilyen hülye?

a tömegnövelő és a fehérje is csak egy étel.

olyan mint a paradicsomsűrítmény.tejet sem iszol?csak mert azis tejporból készül elárulom (legalábbis a 120 forintos teccsós abból van)

2011. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!