Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 éve edzem . Edig szedtem...

1 éve edzem . Edig szedtem tömegnövelőt igaz nem legjob minőségüt de nem használt súlyra semmit csak erősödtem tőle 16 éves vagyok 75 kg 170 cm mit lenne érdemes szedni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rendesen kell étkezni a "porok" csak jó étrend mellett érnek valamit.
2009. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hangyát vagy naprozimot.
2009. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ez most lehet ,hogy hulyeseg ,de en ugy hallottam ,h 18 eves korig nem szabad sulyokkal edzeni , mert MEGALLITJA A NOVEKEDEST!!!(ez nem biztos,de en ugy tudom)...erdekel a ti velemenyetek is...es bocs,h ide irtam a kerdest
2009. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már alapból szarul közelíted meg a dolgot. A por csak huszadrangú dolog az edzésben. A legfontosabb a szénhidrát+fehérje dús étkezések, tehát nem porok ... Szedhetsz te akármilyen port nem fogsz nőni tőle ha közbe felvágottas kenyeren élsz.
2009. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A gyúrás meg nem állít meg a növekedésben, max akkor ha 14 éves kor alatt kezded. Akkor is csak akkor ha terheled a gerincet. (guggolás stb )
2009. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

15 évesen már tömegnövelőket? Szerintem ilyen korban jobb szálkásnak lenni mint nagydarabnak. Ízületek még nincsenek teljesen kifejlődve, aztán hogyha utána kosarazol, ugrálsz, akkor 80-85kg-ot lehet nem fogja meghálálni a térded.

Például kerékpársportban időfutamokon ifiknél szabályozzák az áttételt, hogy az ízületek ne sérüljenek egy esetleges túl nyomatékos hajtás miatt.(Term. csak UCI versenyeken, OB-n)

2009. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eszek én turot,tojást.csirkemellet,rizst de 75 kg nál jobban nem tudok már felmenni ezekkel ien étrendel 60 kg ról indultam de több már nem jön .. de azért kösz
2009. szept. 2. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:
simán ehetsz tömegnövelőt... ugyanolyan kaja mint a többi, de elöbb rendes étrendet kell összeállítani gramm pontosan! ha nem megy 75 kg fölé a tömeg akkor emeld a szénhidrátot!
2009. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az, hogy nem tudsz hízni az lehet genetikai alapon is...

haver kreatinozott egy időben, mert nagyon vékonynak tartotta a magát, de a súly fele amit felszedett a kúra végén "lejött". Ha ilyen a genetikád akkor nehéz rajta változtatni...

Másik haver meg 2 nap alatt 10KG cukrot kajált be és semmi változás nem volt vele... maradt 50KG pedig általában is annyit evett/eszik mint én (100KG)... szóval ezen agyalhatsz sztem egy ideig, de ha ilyen vagy akkor nagyon nehéz lesz meghízni...

2009. szept. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kössz :D emelten szénhidrátot 8 kg vagyok :D
2009. dec. 11. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!