Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szedek Nolvadex-et akkor...

Pakurosa kérdése:

Ha szedek Nolvadex-et akkor annak milyen előnyei és milyen mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
mellékhatások,hatásai,mit kell szedni mellé,mit kell utánna csinálni ha már nem szedem.
2011. máj. 21. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Összemegy az agyad.
2011. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Google a barátod... [link]

Ebből kiderül, hogy nem szteroid, tehát utána semmit nem kell szedni. Ha jól sejtem ezt szteroidok után szedik, hogy a hormonháztartást rendbe rakják vele. Én biztos, hogy még ehhez sem nyúlnék hozzá...

2011. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 clint ***** válasza:
semmi.
2011. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TOMAtm ***** válasza:

a nolvadex egy zitazóiumtartalmú anti-ösztrogén(megköti a vérben keringő ösztrogéneket,vagy nem engedi őket lekötődni).ezt akkor szedik ha szteroidkúrán vannak az emberek(vagy utána).

magában nemtudom mi értelme lenne.

2011. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy magában is szedhető,Jól szálkásít és segíti a tömegnövekedést Jumbo mellé.Az hogy a szteroid kúrák végén használják hogy rendbe jöjjön a hormonháztartás nem igaz annyit sikerült nekem is kiderítenem h jó 4-5 hónap még vissza áll a tesztoszteron termelésem a normálisra.
2011. máj. 24. 21:08
 6/7 TOMAtm ***** válasza:
de miért akarod szedni?az egy anti ösztrogén.ilyen készítmények vannak a sporttáplálékkiegészítők között is.PL :gaspari Novedex.
2011. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:
konkrétan, nem antiösztrogén, csak arra is jó. És nem zitazódiumtartalmu, hanem tamoxifen tartalmu, csak zitazódium a magyar gyógyszertári neve. Elnyomja a túlzott női hormonokat, ha mellrákveszély alakul ki. Erre fejlesztették, mível az ösztrogényszint növeli az emlőrák kockázatát. A kokszolók ezt használják ki. Az viszont tényleg nem igaz, hogy jó utókúrába. Kiegészítésnek talán elmegy, de magába semmire se elég.
2011. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!