Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító diéta alatt milyen...

Szálkásító diéta alatt milyen kiegészítőt érdemes étkezés helyettesítésként használni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ilyen speciális diétás félét( [link] jobb egy "sima" készítmény is(pl whey protein stb)?
2011. máj. 21. 20:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, csak nekem azért kell ital ,mert egyrészt napközbe nem tudok kaját vinni vagy csinálni viszont egy ilyet megtudok inni másrészt meg gondolom egy ha nem is kifejezetten ilyen de egy hasonló turmix segít megtartani az izomtömeget az összetevői miatt vagy nemvágom...


Szóval a lényeg ,hogy egy étkezést biztos ki kell hagynom mert nemtudok csirkemellet vagy tojást sütögetni ezért kell egy ital ami lehetőleg minnél hatékonyabban helyettesít egy kajálást csak nem tudom milyen termék a legjobb mert most szálkásítok elősször és így is bezavarnak ... minden oldalon mást írnak ,hogy mi a legjobb és mit nem szabad szóval már azt sem tudom mi van.


itthon meg Myomax Pro. van arról meg azt olvastam ,hogy nem jó szálkásítani...

2011. máj. 22. 12:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Mijómax diétában csak edzés után jó, a cukor miatt.
2011. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!