Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító diéta alatt milyen...

Szálkásító diéta alatt milyen kiegészítőt érdemes étkezés helyettesítésként használni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ilyen speciális diétás félét( [link] jobb egy "sima" készítmény is(pl whey protein stb)?
2011. máj. 21. 20:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs elcsesztem a linket: [link]
2011. máj. 21. 20:23
 2/12 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél az nem kifejezetten diétás.


Tökéletes, olcsó étkezés helyettesítés:


Fehérje+darált zabpehely. Nem finom, azt előre mondom.

2011. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ha nem diétás akkor mért lett az "év diétás por készítménye"? de amúgy köszi
2011. máj. 21. 20:38
 4/12 clint ***** válasza:
diétakor lehet használni édesség helyett. De amugy mindegy fehérjepor legyen az a lényeg, diétakor kifejezetten előnyős a szója akár, ráadásul olcsó is.
2011. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség amit írtak. Diétához teljesen jó csak eszméletlen drága. Valójában ezt arra találták ki, hogy pl délután megéhezel, akkor ne a hűtőbe nyúlj, hanem igyál meg egy ilyet.

1 adagba 1g cukor van és 0,5g zsír szóval jelentéktelen a mennyisége, és elvileg teltség érzetet okoz. Szerintem egy sima nagy koncentrációs fehérjével jobban jársz anyagilag, de mint látod ezt finomra csinálták, hogy a nőknek jó legyen. A pasik, meg olcsóbbat vesznek mert őket nem érdekli az íz, bár mostanában egyre több aki hisztizik, hogy milyen szar 1-2 termék íze...


Szóval használd nyugodtan, legjobb ha étkezés helyett iszod. De maximum napi 2-3 at.

2011. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hülyeséget arra értem, hogy igenis diétás. Minden az amibe kevés a cukor és a zsír szerintem legalábbis.
2011. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 °:Amigo:° ***** válasza:

Na most mindenki fog pislogni....

A tej alapú fehérjeporok nem alkalmasak diétára. (étkezés gyanánt)

Testépítő versenydiétában a végén már nincs fehérjeturmix, csak Glutamin, BCAA.

A gyors felszívódású fehérjék edzés után hasznosak, de a szilárd ételt nem helyettesíthetik.

Túl gyors a felszívódásuk, megemésztésük, így nem igényel energiát (az emésztés energiaigényes!)

Szilárd, összetett lassan emésztődő fehérjeforrások kellenek.

Rengeteg száraz hús, hal, és töménytelen zöldség.

A "diétás por" agyhalott nőknek készült üzleti fogás.

A táplálékkiegészítők túlzott használata lustává tesz és pontatlanná teszi az étkezéseiteket.

("-minek süssek csirkét, bedobok egy turmixot azt jólvan")

Ez több kárt okoz, mint hasznot.

Próbáljátok minél kevesebb tápkieggel megoldani!

(csak vitamin, aminók, ásványi sók)

2011. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kazein lassú felszívódású, igaz nem igényel sok energiát az emésztése.
2011. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, azért nem jó diétához ez csak magában, mert k*rva drága. Sokkal jobb ha veszel egy vödör tejsavót esetleg kevertet.
2011. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A "diétás por" agyhalott nőknek készült üzleti fogás.

A táplálékkiegészítők túlzott használata lustává tesz és pontatlanná teszi az étkezéseiteket."

Ezzel teljesen egyetértek.

Én azt szoktam,hogy főzök jópár tojást,és csak a fehérjéjét eszem meg.pl.lefekvés előtt 2 órával kiváló.rendszeresen be lehet iktatni,és szépen lehet szálkásodni tőle,mert ugye tiszta fehérje az egész.de eheted napközben is,egy kevés szénhidráttal,vagy zöldségekkel.nem nagy dolog összedobni.

2011. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!