Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szójafehérje megfelel-e...

Szójafehérje megfelel-e zsírmentes tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, alacsony növésű (163cm) 1,5-2 év gyúrás után sikerült feltornáznom magam 63kg-ra, de a nem megfelelő táplálkozás és a sablonos edzésterv miatt ott megálltam, és elkezdtem fogyni. Nemsokkal rá (egyéb okok miatt) abbahagytam az edzést, fél év alatt visszaestem 55kg-ra, amit ugye kb 30%os erőcsökkenés is követett. Időközben szüleim kitalálták hogy vegák legyünk, szóval az egyetlen étel amiben fehérje is van a szója maradt, ill. néhanapján tojás.

Ha napi 110-120g szójafehérjét be tudnék vinni, sikerülhetne felszednem 10kg izmot? (Tömegnövekedéssel szinkronban növelném a fehérjebevitelt is. Mindenféle bolti cucc kizárva, max. a nyári keresetemből telhetne rá.)


2011. máj. 12. 20:46
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
te osztod a szüleid vega nézetét?mert ha nem szerintem mond meg nekik h szeretnél rendesen étkezni,húst enni.miaz h úgy dönttek h vegák lesztek????istenem,ilyenkor adok hálát a szüleimnek h úgy neveltek h mindíg mondjam meg a véleményem és legyek egyéniség.
2011. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PowerProtein
2011. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szójafehérje nem a legjobb (és itt most nem az ösztrogénes baromságra gondolok), egy állati fehérje nyomába nem érhet. Különböző táplálékkiegészítőkkel vinném be a maradék fehérjét. Amúgy nem igazán értem, hogy te miért nem ehetsz húst, csak azért, mert vegák a szüleid. 18 éves vagy b@szki, süssél magadnak húst.
2011. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!