Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap kb.20 percet...

Ha minden nap kb.20 percet futok, és fél órát sétálok, mennyi idő alatt lesz látható, hogy izmosodok? (comb, vádli)

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, de most szeretnék izmosabb lenni.
2011. máj. 8. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kitartóan állsz hozzá..nem hagyod abba...akkor 2-3 hónap és meglátszik!!!De nem ez a lényeg szerintem.A lényeg hogy mozogsz..-sportolsz.
2011. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én heti háromszor kerékpározok 20-30 kilométereket + súlyzózgatok. Én is nagyon vékony vagyok, de én is inkább a mozgás öröme miatt csinálom és nem azért, hogy body builder legyek.
2011. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseriteni de a vádli alkat kérdése van akinek alapból vastag van akinek nem ilyen vagyok pl én hiába futok rendszeresen csak formálodott kezdés ota a lábam vastagodás szinte semmi.De nagyon csunyán odaverem futásban a "nagyvádlikat";)
2011. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jaja, nekem is vékony vádlim van, de engem nem zavar. lényeg, hogy jól kifárasszam magam egy kiadós mozgás után. :)
2011. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem átlagosan vastag vádlim volt mielőtt elkezdtem futni, bicajozni. 1 év után már tök izmos lett, de vastagabb nem lett, csak amikor így befeszítettem és kidudorodott az izmom.
2011. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem body builder akarok lenni meg nem akarok vastagabb vádlit, csak egy kicsit feszesebb, izmosabb szeretnék lenni :D Köszi a válazsokat!
2011. máj. 10. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mindenkép összefog jönni ha kitartó vagy:)
2011. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!