Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen okból kezdtél el...

Milyen okból kezdtél el edzeni és milyen hatása volt rád? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert egy dolog felkeltette az érdeklődésemet. Az a dolog ami felkeltette ez iránt az érdeklődésem, hogy egy ember, ha elhatároz valami akkor milyen okból teszi? Hiúság vagy határozott döntés vagy egyéb külső/belső ok. :)


Az én esetemben nekem inkább külső okok játszottak szerepet. Mert egy lusta dög voltam és egész nap csak a gép előtt zúztam és nem sportoltam semmit. Most meg 18 évesen észbe kapva már összesen 3 hónapja elkezdtem edzeni és már látszik rajtam, hogy jobb a kedvem és nem egy ellenségképet, hanem a valódi önmagamat látom a tükörben.


Más szóval: Nőtt kissé az önbizalmam. Jobb lett a közérzetem. Meg már valamilyen szinten már megfordulnak utánam a nők. :) (Csak szemezgetés...)


2011. ápr. 29. 15:02
 1/9 Neji ***** válasza:
Egyszerű,h erősebb legyek.Boldog vagyok ha látom h erősödök:)
2011. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben létszíves. :)
2011. ápr. 29. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy éve kezdtem kondizni, hasonló okok miatt. Semmit nem sportoltam és gizda voltam. A kondit abba hagytam 3 hónap után, épp csak meglátszott, de látszott! Azért hagytam abba mert nem izmos hanem erős akarok lenni. Ezért Szeptember óta evezek.
2011. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mindig sportoltam, nálam nem kérdés hogy edzek-e. A súlyzós edzés mindig nagyon tetszett, már gyerekként is bírtam az izmos akcióhősöket (Swarci, Stallone). Szerintem persze minden normális fiú gyerek szeretne hasonlítani ezekre az emberekre, aki nem, annak valami nincs rendbe a hormonjaival, vagy túl sok VIVA-t nézett:D

2011. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TOMAtm ***** válasza:
én azért kezdtem el mert kidobott annó sok sok éve az akkori csajom(akinek a seggét is kinyaltam,és k*rvára szerettem) egy 'sokkal jobban néz ki' srác miatt.ezért nekiáltam gőzerővel edzeni és köcsög módon minden barátnőjét(a jobbakat) meg még akit lehetett(hogy lássa a tetű)és ismerte megb****.aztán már csak azért edzettem mert megszoktam és nem tetszem magamnak ha 'változást' észlelek a testemen(negatív értelemben).
2011. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jópár éve még kövér voltam, fosul néztem ki, változtatni akartam. (Ezért is anyázok le mindenkit a fogyókúra rovatban, mert pontosan tudom, hogy nincsenek csodaszerek, csodadiéták)

Az első hónap után éreztem, hogy megtaláltam a sportot, amit kerestem, azóta az életemmé vált, és kvajól nézek ki állítólag :D

2011. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja mondjuk azt elfelejtettem mondani, hogy jógázom is mellette. És már olyan a 112cmes hájból lefogytam 2 centit...Jó nem sok de több mint a semmi. :) Legalább 100-98 centire leakarok menni. :) És csak annyit csináltam még mellé, hogy száműztem a sz*r kajákat. (chips,hambi,kóla meg a csokit nagyrészt. Na jó egy hónapba 1-szer meglehet enni egy táblát oszt kifújt.) Meg már megszoktam, hogy sportolok. :)


Hetente általában 4 napig nyomom és 3 nap pihenő.

2011. ápr. 30. 02:01
 8/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hol van az a 112 centis háj? Vagy ez a magasságod és te zsírból épülsz fel?:D Csak vicc, nyugi!

2011. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hasamon b*zdmeg. :D Ezért beperellek szexuális zaklatásért. :D
2011. ápr. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!