Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta lehet így sikeres?

Diéta lehet így sikeres?

Figyelt kérdés

A következőt a body.builderen kérdezte valaki és kíváncsi vagyok, hogy így meg lehet-e oldani egy diétát sikeresen.


"Diétás étrendemet tervezgettem egy úriemberrel(aki elvileg nagyon otthon van a szakmában)azt mondta hogy nem kell más mint napi 1 zacskó pufirizs+ napi 5*100gr. zabpehely, amelyhez minden adaghoz 20gr. tejsavó fehérje párosul és végül napi 2*200gramm csirkemell(párolva) zöldséggel elvileg ez napi 8-900 ft(a fehérje tápl.kieget nem számolva)Kérdésem:lehetséges hogy ez működik?Nem sok ez a CH(elvile 350 gr.+180gr. fehérje) Kérlek segíts előre is köszönöm! üdv.


A mennyiségeket nem kell figyelembe venni, azt magamhoz igazítanám.


2011. ápr. 29. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

szóval az a kérdés, hogy arányaiban nem sok-e a CH?

ezt így meg nem mondom, de én ragaszkodnék a builderes diétához, ha ott aránylag kevesebb CH-t ír.. akkor azt érdemes megfogadni!

2011. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocs nem írtam le rendesen...arra lennék kíváncsi, hogy túlnyomorészt zabpehelyből+tejsavófehérjéből meg lehet-e oldani a diétát?
2011. ápr. 29. 16:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Plusz BCAA, glutamin meg vitamin persze.
2011. ápr. 29. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

nézzük csak:

a "kaja" érdemi része áll fehérjéből (a tejsavós teljes éttékű) pipa

szénhidrátból.. pipa

zsírok - a turmix és pufirizs mondjuk nem teng túl..

ééés a többi már nyomelemek, vitaminok.. mondjuk élelmi rost de az is van a CH forrásodban.

ha az eszenciális zsírokat is beviszed még valamivel, akkor jónak kell lennie.

2011. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában nem az a gond, hogy sok CH t esznek az emberek, hanem hogy rossz minőségű amit esznek. Lásd pl fehér kenyér ami szinte már elengedhetetlen egy átlag embernek a napi étkezésnél. Tehát a kérdésedre válaszolva nem sok ez a ch bár én több fehérje kevesebb CH val diétáznék.
2011. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előzőnek: olvasd el lécci a kommentem, mert nem ez a kérdésem, sajnos félreérthetően írtam a kérdést!
2011. máj. 4. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!