Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport, amit...

Melyik az a sport, amit elkezdhetek 18 évesen és sikeres is lehetek benne?

Figyelt kérdés
Már sajnálom, h soha nem sportoltam kiskoromban. Utáltam a testnevelés órákat. De most szeretnék vmibe belekezdeni. Csak nem tom, h mibe. Úgy irigylem a tornászokat vagy a balerinákat, de sajna ezekről már lekéstem. szerintetek?? Mibe kezdjek bele??
2010. márc. 29. 09:06
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok
2010. márc. 29. 09:12
 2/8 anonim ***** válasza:

A vitorlázórepülés elkezdéséhez ideális a korod.


Ez egy nehéz, a szellemi képességeket és a testet is igénybe vevő, ám nagyon szép sport.

2010. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lovaglás, kajak, kenu, atlétika.
2010. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A vitorlázó repülés mennyire drága sport??

Az atlétikáról nem késtem le???

2010. márc. 29. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Lovaglás szerintem is.

Ahhoz soha nincs későn, és viszonylag könnyebben kivitelezhető is mint más sportok.

esetleg tenisz, asztalitenisz..... Ha jól tudom szávay is 16 évesen kezdte, és hol tart most....

2010. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A vitorlázó repülés mennyire drága sport?? "


Ez attól függ mennyire intenzíven csinálod. Számolhatsz nagyjából 15-20.000Ft-al is, de elkölthetsz rá havi 50.000-et is.

2010. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fitness
2010. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
asztalitenisz nagyon nem... egyik legnehezbb individuális sport. A legjobb 6 évesen kezdenek. én 8 évesen kezdtem,most 16 vagyok,heti 9x edzek,lassan beérem a tobbieket akaratom miatt de 18 nagyon késon van. Suli elott is edzek. Sztem még a testépítés sincs késon. Am a teniszre is késon van.
2011. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!