Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor, mennyit es mit egyek...

Mikor, mennyit es mit egyek sulyzos edszes elott?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mar masodjara lettem rosszul edzes alatt.Es tudom,hogy a kaja miatt nem valami mas.Nem kell valami komoly dologra gondolni csak kicsit rosszul ereztem magam valszeg a vercukor miatt.Fogyni szeretnek es edzek.Ezt talalom a legjobb es bevallt modszernek(-7kilo eddig).Rengeteg feherjet eszek es minel kevesebb zsirt es szenhidratot.Tudom,hogy azt is kell de probalom minel lentebb tartani.Reggelire-foleg edzes napokon eszek is szenhidratot.Vajas piritost teljes kiorlesu kenyerbol es banan.Lehet keves amit eszek es azert van neha a rossz kozerzet edzes kozben.Egyek tobbet nyugodtan?Vagy esetleg valaki tudna ajanlani mast reggelire ami megfelelo fogyokurahoz?Es mennyivel az edzes elott egyek hogy jo legyen?Koszi a normalis valaszokat.

Barmifele etkezesi tanacsot szivesen veszek!


2011. ápr. 25. 12:33
 1/7 A kérdező kommentje:
*sulyzos edzes...
2011. ápr. 25. 12:34
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja! 29/f es delelott edzek.
2011. ápr. 25. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Súlyzós edzés előtt 1-1,5 órával kéne kajálni, hogy mire elkezded az edzést, a kaja már ne a gyomrodban legyen. A lényeg, hogy diétánál is fogyaszthatsz CH-t edzés előtt, célszerű komplex, nem feldolgozott forrásból bevinni, pl: zab, rizs. Ami pedig szintén nagyon fontos az a fehérje! Diétánál a legfontosabb, tehát edzés előtt pakolj be egy jó adaggal, reggelinél lehet tejsavófehérje is!

Tehát összegezve: 1-1,5 órával edzés előtt komplex CH és fehérje!

2011. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!A teljeskiorlesu kenyer az nem jo amugy?Es rizsbol feher vagy abbol is jo mondjuk a teljes kiorlesu v. barna?Bocsi ha sok a buta kerdes.

Feherjebol napi 3x por-turmix vizzel.Csirkemell(parolva max egy lehelletnyi olivas vajjal izesitve) zoldseggel ebedre es vacsira.Meg turo 2x delutan es este edesitovel.Igy jon ki a feherje mennyisegem kb.Amugy nem keves kajamennyiseg ez nehezemre is esik megenni :) de fogytam eddig,ugyhogy nem sok.Gyumolcs csak napkozben.Reggeli altalaban piritos vagy reggelizo pehely teljes kiorlesu lisztbol mind2 es cukormentes minden.Rengeteg zold teat iszok (2L minimum,edesito mivel sajnos edesen szeretem de semmi cukor es facsart citromlevel)es szedek L-karnitint, egyenlore 1500mg meg vmi multivitamint.

2011. ápr. 25. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Jó lesz ez! A teljeskiőrlésű kenyér se nagy probléma, elvégre nem versenyre készülsz. A rizs azért mindenképp jobb persze... Abból pedig akár fehér akár barna is mehet.

2011. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi Green Tea!Rad mindig lehet szamitani!!
2011. ápr. 25. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Köszi, igyekszem!

2011. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!