Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne fokozni a...

Hogyan lehetne fokozni a vérkeringést?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kezdtem el aktívan sportolni - hetente ötször legalább másfél óra a konditeremben, kardió -, de sok helyen nagyon hidegnek érzem a bőröm. Ilyen pl. a pocakom, a csípőm, a combom, fenekem, tehát ahol több a fókazsír. Tudnám fokozni valahogy ezeken a területeken a vérkeringést? Esetleg fóliáznom kellene minden alkalommal? Valakinek tapasztalat? Köszönöm. :)
2011. ápr. 24. 19:13
 1/6 anonim válasza:

Végzel hasizom erősítő gyakorlatokat?

Mert ha igen akkor kellene hogy legyen rendes vérkeringésed.

Tudsz fejen állni akár falnál is?

Próbáld meg 1-2 alkalommal és hidd el normális lesz a vérkeringésed.

2011. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

? ??

fólia? O_o akkor megsüthetlek?

mentolos melegítőkrémet próbálj ki, van a Forevernek is, az nagyon jó, meg van olcsóbb pl. Ben-gay (ennek hülye neve van)

2011. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A fóliázás miatt nem ér kinevetni, létezik testtekercselő fólia, amit elvileg azért alkalmaznak, mert a befóliázott terület jobban izzad. :) A krémeknek utánanézek, a masszőr paprikás krémet ajánlott, az edző meg egy spéci fahéjasat, majd csak jutok valamire. :)


Igen, csinálok hasizom gyakorlatokat, ált. 150 teljes felülést, de a bőr felülete akkor is hideg marad. Gyorsgyaloglás, kocogás, taposógép után meg szintén, a combjaim ugyanúgy hidegek.

2011. ápr. 25. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:

bazz.. én nem nevetek, de ha paprikás fahéjas gyorspácot kensz magadra, és befóliázod magad, akkor kiszagollak és komolyan megsütlek!

amúgy fólia alatt hmm... szerintem nincs nagyobb verejtékezés, csak nem párolog el. talán a hőszigetelés és a párolgás (hőelvonás) miatt megemelkedik ott a testhő is.

de hogy ez miért jó? :D

azért hűbös a bőröd, mert edzés közben is párologtatsz.

amúgy a krémeket meg próbáld ki, szerintem segíteni fognak a lokális vérkeringés serkentésében! de a fóliát hagyjad.. nem tudom, az már túlzás :D

és mi a célod végülis ezzel az egésszel?

2011. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem izomkolosszus szeretnék lenni. :) Szálkásodni, formálódni szeretnék, ha a súlyomból nem veszítek, az sem érdekes, csak legyen kevesebb a narancsbőr, legyen jobban látható az izomzat, legyek egészségesebb. 173 cm magas vagyok, 70 kg, 20L, szóval nem egy tragédia, de magolós szakot választottam, és nagyon sokat ülök a fenekemen, nem akarom, hogy elfajuljon a szervezetem. :) A legtöbb edzés amit csinálok, az kardió (gyorsgyaloglás, bicaj, taposógép, de ezt fentebb részleteztem), de minden alkalommal csinálok felüléseket is, BodyCoach-ot is használok lazításnak.

Az edzőcsaj - aki a fahéjas krémet használja -, na, neki tényleg olyan illata van, hogy megrágcsálnám. :D

2011. ápr. 25. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:

írtam én hogy mit csinálj ha hogy izomkolosszus légy? (pedig ha már megeszik az embert legalább legyen mit harapni rajta)

és ugye hogy ugye! ha valaki fűszerekkel pácolja magát tudtam én hogy étvágygerjesztő! :D

2011. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!