Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sportolok és közben rendese...

Ha sportolok és közben rendesen eszem, a mellem akkor is le megy?

Figyelt kérdés
Nem fogyni, hanem karcsúsodni és izmosodni/szálkásodni szeretnék.
2011. ápr. 24. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egy zsírcsökkentő diéta során mindenképp fogsz veszíteni a melleidből, de ne aggódj, nem úgy néz ki a dolog, hogy egyszercsak eltűnnek:)

2011. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogy nem diétázom(mert nem vagyok kövér, csak kicsit plötty, ha érted mire gondolok, de túlsúlyom nincsen)hanem sportolok de teljesen normálisan eszem. Vagy csak sporttal nem lehetek karcsúbb? Az a baj hogy mellem most se nagyon van és azt nagyon nem szeretném lesportolni.
2011. ápr. 24. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Aha, értem mire gondolsz. Súlyzós edzést kéne végezned. Jártál már kondiba? Milyen az étrended?

2011. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az étrendem igazából nem a legegészségesebb, de nem is borzalmas, be vagyok fizetve suli kajára,szóval viszonylag változatos(a minőségről inkább nem írok mert nincs)cukros üdítőket nem iszok, csak nagyon ritkán, viszont az édességről nem tudok lemondani,de abból sem eszem sokat.

Súlyzós edzés? Attól nem ilyen bazi izmok lesznek? Az ilyen futástól, aerobictól azt mondod csak lemegy?(amúgy köszi hogy segítesz, rendes tőled)

2011. ápr. 24. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az étrend rendbe rakása nagyon sokat jelentene! Nem baj ha menzán eszel, az napi 1 étkezés. A többi kajálást már lehet befolyásolni. Édességet is lehet enni, csak nem kell túlzásba vinni!:)

A súlyzós edzéstől nem leszel "bazi" izmaid! Ahhoz hogy nagyon izmost legyél elég keményen kéne foglalkoznod vele.

A futás és az aerobik aerob edzések, zsírégetésre jók, de izmosodni nem fogsz tőlük úgy, mintha súlyzókkal edzenél.

Ha érdekel akkor olvasd el ezt: [link]

Ha elolvastad, akkor kajálásba és edzésbe is szívesen segítek!

2011. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképpen el fogom, csak most pár napra elutazom.(csak azért írom hogy tudd, nem taplóságból nem írok vissza:D)
2011. ápr. 27. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!