Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből csinálhatok otthon...

Miből csinálhatok otthon kézisúlyzót?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag palackot megtöltesz vízzel vagy homokkal.
2011. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kétkezest:

Két nagy vödör, beleállítasz egy vasrudat, vagy erős fát/ásó nyele/ és mindkettő vödröt megtöltöd betonnal. Fontos, hogy egyszerre keverj ki sok betont, mert ha külön külön kevered ki akkor más súlyú lehet a két vége.

Egykezest:

Ezt úgy szokták, hogy egy vastag menetes csavarra belülre raknak 2 anyát/ezek között fogod megfogni/ és keresel súlytárcsának valót, pl:köszörűkő, bármi ami kicsit nehéz és lyuk van rajta. Azt rárakod, rá két anyát és kész!

2011. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Jókat írtak az előttem szólók! Én a zongorát szoktam emelgetni itthon, az jó súlyzó!:D

2011. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

zongorát na az zsír..:D

én az öntöttvas fürdőkádat szoktam;) ha kevés a súlya akkor megengedem vízzel:) és már dülled is a szemem..XD

2011. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"én az öntöttvas fürdőkádat szoktam;) ha kevés a súlya akkor megengedem vízzel:)"


ez nagyon nagy:D

2011. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz meg 1-2 Jean Claude Van Dame filmet! Abból aztán lehet tanulni XD
2011. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!