Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegelés nyáron, mit ajánlotok?

Tömegelés nyáron, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hello!


Szeretnék a nyáron ( vagyis nyártól kezdve folyamatosan ) testesedni ( mackósodni, ahogy a lányok mondják :D ) kicsit. Eddig is jártam konditerembe, de attól inkább szálkásodtam. A megfelelő étrend mellé ( megpróbálok fehérjedús étrendet felállítani, de ha van konkrét tipp az is jöhet! ) is meglesz, de a kérdésem, hogy milyen edzéstervet ajánlotok? Gondolom ez a hétfő-szerda-péntek felállás ( tehát pihenőnapok ) szükséges, de ezen kívül?

Kérdés, hogy ajánljátok ehhez az úszást? Unokatesóm vízilabdázik, és elég nagy darab. Én is vízipólóztam régen, utána úsztam, de már rég nem csináltam. Mondjuk nemrégiben voltam úszni, és úgy bedurrantam tőle... gondolom biztos jót tesz, de egy tömegnöveléses edzéstervbe belefér?


Előre is köszi!


2011. ápr. 22. 13:27
 1/10 noname86 ***** válasza:

A tömegelés/szálkásítás az étrendben különbözik és hogy végzel-e aerob edzést!

2gramm fehérje és 4-6gramm ch kell/tskg

[link]

2011. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen akarsz fejlődni jó étrend kell amit persze be is kell tartani. Nyáron ehhez elég nagy akaraterő kell majd, hisz a strandon, haverokkal majd nem lesz kedved "csirekrizst" enni.... szerintem legkönnyebb tömegelni akkor amikor valami rendszer szerint élsz, és ez meg is van ha suliba vagy munkába jársz, ugyanakkor kelsz, ugyanakkor vannak a szüneteid tehát ugyanakkor eszel, fekszel le stb... Szóval szinte időd sincs csalni, nem is gondolsz rá... sokan tudják hogy egy szabad hét mennyire tönkre tudja tenni a diétát...
2011. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 noname86 ***** válasza:
tömegeléskor azért nem kell spártaian felfogni,mehet 1.2 szemét nyugodtan!
2011. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! (:

A bodybuilderen lévő edzéstervek közül melyiket ajánljátok? Ezt a weidereset például nem értem, itt szét kell választani az izomcsoportokat, vagy hétfőn-szerdán-pénteken csináljam végig mindet amit leír?


És kérdésem továbbá, hogy az úszást ajánljátok?

2011. ápr. 22. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen a builderről akarsz edzéstervet, akkor csináld a háromnapos osztottat.
2011. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül onnan, hanem inkább olyat, ami hatékony. :D
2011. ápr. 22. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Csináld a jó öreg mell-bicepsz, hát-tricepsz, láb-váll edzést! Az úszásról meg annyit, hogy meg tudod állni nyáron, hogy ne ússz? Ugye nem!:)

2011. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de akkor hányszor hányas sorozatokat csináljak? 3x10?
2011. ápr. 23. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én 4-5 szériát csinálnék és 8-12 ismétlést.

2011. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ, megfogadom a tanácsaitokat! :)
2011. ápr. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!