Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy túledzette...

Az lehetséges, hogy túledzettem magam?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hétben minden nap 50-55 percet futottam, viszont amikor ma elmentem, szinte meg sem bírtam mozdulni (max. 10-15 percet futottam, aztán haza 45 perc séta). Úgy éreztem, bőrkeményedésem van a talpamon, és tiszta fáradtak voltak az izmaim...vagy nem is tudom. Mintha egy 80 kilós tehén lettem volna, akinek remeg mindene, miközben fut.


Lehet, hogy simán fáradt vagy kedvetlen voltam, de el tudom képzelni, hogy túledzettem magam, így romlott a teljesítőképességem. Pedig most nagyon fontos, hogy sokat mozogjak, mert 3 hét múlvára csúcsformában kell lennem. Mi a teendő ilyenkor? Pihenjek pár napot..? :( 15/L, 165/55


2011. ápr. 16. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Pihentél egy napot.

szerintem lazán rádolgozni jobb ( a kis fitás és séta jó volt). Holnap menj újra valószínű olyan lesz mint régen.

2011. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


Igen, a legjobb ha pihensz egyet. Figyelj a vitamin és ásványi anyag bevitelre is és az étkezésre is! Nagyon sokat dobhat a teljesítményeden!

2011. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!