Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni szeretnék edzésen...

Verekedni szeretnék edzésen minél szabadabb keretek között. Milyen küzdősportot javasoltok? "előképzettségem" nincs

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, még semmiféle küzdősportot nem végeztem (leszámítva egy féléves kravmaga edzést). Minél szabadabb keretek között szeretnék verekedni, formagyakorlatok stb. nem érdekelnek, versenyezni nem akarok. Az se lenne rossz, ha minél életközelibb lenne.
2011. ápr. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
MMA
2011. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az MMA tényleg jó, de mehet a krav maga, vagy a jeet kune do is.

2011. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Krav-magában általában csak mozdulatsorokat veszünk, én olyanra gondolok, ahol küzdelem van.

Attól félek viszont, hogy egy mma edzésen csak "profik" vannak (akik már több éve űznek/űztek valami küzdősportot), és persze jól szétvernek majd.

2011. ápr. 15. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

még esetleg a thai-box, ott is a fejeden kívűl azt használsz amit szeretnél még a könyöködet is, és ráadásúl ott nagyobb hangsúlyt fektetnek a fizikai edzettségre, nem pedig a technikai tudásra.

de a jeet kune do a leghatékonyabb mert az arra lett kitalálva hogy akár másodperces harcokban legyen részed, plussz fegyver használatot is tanúlsz

2011. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyivizsdava válasza:
Én a Krav-Magát ajánlom ugyanis énis arra járok, és ott mindent lehet... Annyi benne a gond hogy egymás elleni küzdés csak egy évvel a kezdés után lesznek egymás elleni harcok, de az első év is tele van ütéssel, könyökléssel, stb...(persze pajzsra)... Szoval csak ajánlani tudom, én nagyon szeretem!!
2011. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!