Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kerül egy biciklibe fél-1...

Mi kerül egy biciklibe fél-1 millióba? , annyival jobb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ár-érték arányban nézzük, annyival nem jobbak, mint a tescos bringák, de azért nem véletlenül kerülnek ennyibe.

Egyrészt ugye a márkát kell megfizetni, illetve azért fejlesztenek is. Pl: nem fog beszakadni a hátad, ha fel kell emelni. Rendes váltót tesznek bele, ami nem esik szét. A váz is általában strapabíróbb, mint az átlag bringáké. Tárcsafékkel szerelik őket, amik sokkal jobban fognak, de kevésbé kopnak stb, stb

De ebben a kategóriában már versenybringát lehet inkább kapni. Szerintem 200khuf felett már egy átlag bringás nem érzi a különbséget. (Persze a fajták között igen, de azonos kategóriában)

2009. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg aztán gondolhatod h Armstrong valószínűleg nem egy félmilliós bringával nyomja...
2009. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szntem az első kommentáros aztse tuggya h eszike vagy isszák a kerózást szal inkább maradjon csendbe a teszkós összehasonlításával.
2010. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lol.. 1 milláért már kapsz újonnan freddy 1-et és még marad is belőle jó sok:) egyébként az ilyen CC bicók szart sem érnek szerintem, tekersz mittomén hány 100 km-t és jó, de hogy ebben mi a jó azt nem értem? gyenge dh-n is kettéesne :D
2010. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grim13 ***** válasza:

Egy bicikli 2 dolog miatt kerülhet sok pénzbe (azért irom hogy sokba mert kinek mi a sok )

1. jól átbasznak

2. normális anyagból készül nem olyanból ami mondjuk könnyen ROZSDÁSODIK vagy strapabíróbb , könnyebb , szebb , pontosabb stb.


Nem dicsekvésből mondom mert van nálam szerencsésebb is de pl. nekem csak az elsö teleszkópom 130ezerbe került azelőtt pedig egy gyári szardarab volt rajta (a 2 között a különbség kb. 10000000000 kg :D és az hogy a régi nem magnézium száras volt xD )

2010. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor mi?:D Műanyag?xd
2010. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szélszál... :O
2010. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!