Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömeget szeretnék növelni...

Ha tömeget szeretnék növelni de vacsorát nem eszek csak túrót akkor még jó vagyok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

"tömeget szeretnék növelni de vacsorát nem eszek"


A vacsorára a túró az édeskevés, főleg akkor ha tömegnövelőt szedsz, vagy csak simán hízni akarsz. Eleve mindenhol azt írják hogy a megfelelő étkezés-ami napi 5-6 étkezést jelent-nagyon fontos.

2011. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha este eszed a túrót akkor az a vacsora. Amúgy jó esti kajának. (persze ha a többi étkezésed is rendben van)
2011. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 slywer válasza:

Egy biztos: túró-vacsorával nem fog nőni!


Tornázz sokat,erősítsél(nem kell bodiznod,elég,ha kondiban maradsz.Idővel a "zsír" átalakul,vagy ilyesmi.Elvégre vannak 110kg-s emberek,akik nem "zsírosak" :)

2011. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó k@rvanagy hülyeséget beszél.Hogy lenne már zsírból izom?Go le edzőterem és train hard!
2011. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neked a vacsora az utolsó, lefekvés előtti étkezést jelenti, és a többi étkezéseddel már bevitted a ch szükségleted, akkor jó.
2011. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én is azon a véleményen vagyok hogy, ha nap közben elég CH-t vittél be és a túrót lefekvés előtt eszed, akkor rendbe van!


A zsírból meg nem lesz izom!

2011. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!