Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav Magázni többnyire csak...

Krav Magázni többnyire csak zsidók járnak? Én hungarista vagyok, és gondolkoztam rajta kikéne próbálni, nagyon gáz lenne hungaristaként?

Figyelt kérdés
A zsidók nem a kedvenceim,de ha hasznos a dolog lehet megérné...:S
2011. ápr. 9. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%

A krav maga egy nevetséges, működésképtelen bohóckodás. Se nem harcművészet, se nem önvédelmi sport. A zsidroncokat mélységesen felháborította, hogy minden nemzetnek van saját küzdősportja, nekik nincs, hát kreáltak egy ilyet.


A krav maga, úgy ahogy van, hatástalan bohóckodás, főleg azok a gésagolyók viccesek, amikkel hadonásznak. De íme egy hitelt érdemlő bizonyíték: miért nem látjuk őket soha a küzdősportosok királyaként? Majd én megmondom: azért, mert ezeket a "legyőzhetetlen" zsidraelita harcosokat szarrá verték a török és ukrán birkózók...

2011. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az utolsó hozzászólás elég nagy butaság volt.

2011. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17:25, tőled pedig egy merőben fölösleges és értéktelen megszólalás. De felőlem krav magázz nyugodtan, ha majd hazafelé elkap három rétinéger, hogy "ej de fasza telefonod van tesókám, ilyen nekem is kéne", meglátjuk mire mész a tudásoddal...úgy megraknak, mint a máglyát :D
2011. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!