Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav Magázni többnyire csak...

Krav Magázni többnyire csak zsidók járnak? Én hungarista vagyok, és gondolkoztam rajta kikéne próbálni, nagyon gáz lenne hungaristaként?

Figyelt kérdés
A zsidók nem a kedvenceim,de ha hasznos a dolog lehet megérné...:S
2011. ápr. 9. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Vicc vagy gyerek.

Nem adok 10évet röhögni fogsz magadon h anno vérmagyart játszottál.

2011. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A kravmaga nem brazil eredetű sport?
2011. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Nézz utána a Kézitusának.Olyasmi,mint a km,csak Magyar.

Az oktatók meg magas rangú katonatisztek,uh szerintem hitelesebb is.

2011. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem csak zsidók szoktak:D Nyugodtan csinálhatod te is, nem kell csak azért elzárkózni tőle, mert zsidó fejlesztés!

2011. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
főleg hogy egy magyar találta ki. Járj le nyugodtan, többnyire nem zsidók járnak le.
2011. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

GreenTea


Így van, egy szlovákiai magyar zsidó: Imi Lichtenfeld:)

2011. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Neji ***** válasza:
92%
Ennyi erővel ne tanulj harcművészetet mert a nagyrésze Kelet-Ázsiábol jött.De pl boxot se tanulj mert az meg Amerikai/Angol.
2011. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

:DD

kezdek GYK függő lenni, de bazzz hát így nem csoda! :D

én úgy hallottam, egy pécsi fejlesztette ki. hogy Izraelben lett elterjedtebb és alkalmazottabb, az egy dolog.

amúgy biztos, hogy nem zsidók járnak, főleg "csak".

ha egy zsidó fiatalnak van némi esze, akkor hazautazik, és katonai képzést kap, nem önvédelmi rendszerrel, hanem pusztakezes és fegyveres gyilkolási rendszerrel :)

ha nem lennék harcművész, akkor nagyon tetszetős lenne azt hiszem!

2011. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen kravra Magyarországon kizárólag zsídók járnak. Ugyanúgy, ahogy karatézni csak japánok, és kungfura, wingcsunra is egytől egyig kínaiak járnak.


Bakker, ha ennyire fosol, akkor leveszed a hungarista pufajkádat, és úgy mész edzeni. Egyébként ha lejönne egy hungarista, akkor én tutira jól seggberúgnám az arcot. Nem azért mert zsidó vagyok, hanem pont azért, mert nemzeti érelmű magyar, és iszonyatosan zavar, hogy korlátolt hőbörgő tinédzser ficsúrok szégyent hoznak a hazámra.

2011. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Krav Magara csak EMBEREK járnak. Olyanok akik képesek elfogadni edzőtársaikat. Akik tudnak és akarnak egymástól tanulni, egymásra hagyatkozni, egymásban megbízni akkor is ha a másik idős, fiatal, lány, izzadtságszagú, gyengébb, erősebb vagy éppen ha izraelita...

És ettől persze az ember még szeretheti a hazáját.

A Krav Maga hatékony önvédelmre tesz képessé. Nem tudom, hogy téged mi motivál a KM tanulására, de ha a gyűlölet akkor számodra ez rossz választás.

2011. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!