Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen DVD-i vannak Rubint...

Milyen DVD-i vannak Rubint Rékának?

Figyelt kérdés

És kinek vannak még jó DVD-i?(fenék,has,popsi,comb,kb ezeket szertném jól átmozgatni,formálni)

17/L


2009. febr. 28. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Rubint Réka "Napi 20 perc önmagadért".

Pont ezeket a részeket mozgatja meg. Nekem bevált, már kezd átalakulni a testem. :)

Az előbb ajánlottam még valakinek, és érkezett még egy hozzászólás, hogy neki is bevált :)


Elég kemény ha végigcsinálod, de legalább követhető, nem kell ugrabugrálni és eredménye is van :)

2009. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Még van az add önmagad 1,2,3 azok is elég kemények :D. Sőt kombinálni is lehet! szerintem Réka keményebb, mint Alexandra (bár neki is vannak jó DVD-i, bár én csak Rékát csinálom :P) ha tölteni szeretnél : [link] remélem segítettem :)!
2009. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Én már több mint 5 éve rendszeresen tornázom a Réka DVDk-re.

Az eredménnyel tökéletesen elégedett vagyok, és nekem is a kedvencem a 4. DVD. Fantasztikus 4X20 perc, de elég egyszerre 2X20 percet csinálni. Viszont, ha kezdő vagy és még soha nem tornáztál, fő az óvatosság és a fokozatosság, mert ez nagyon kemény program, nekem is tud még meglepetés izomlázakat okozni. A 3. DVD-t szeretem a legkevésbé, az 3X30 perc (fenék, felsőtest, has). Viszont a felsőtest részt szoktam erről csinálni, azt szeretem, nagyon hatásos, gyönyörűen formálja a váll és karizmokat.

Viszont, ha totálisan kezdő vagy az első két DVD-vel is érdemes kezdeni.

Az első az Add önmagad: 2X20 percből áll, az első 20 perc kifejezetten combra és popsira dolgozik, rengeteg guggolással és kitöréssel, a második 20 perc pedig talajgyakorlatok, fenékre, combra kevés hasra. A második DVD Add Önmagad-A tökéletes alakodért szintén erre a 2X20 perces szisztémára épül, csak a guggolós rész első 10 perce kiegészül kézi súlyzózással. Ezeknél sem árt a fokozatos rászoktatás. Én, mint tapasztalt tornázó javaslom, hogy ezekkel kezdj, és ha elérsz egy jó edzettségi szintet, hozzászoksz ehhez a tornához (kb. 3 hónap, ennyi idő már az eredmény is kezd látszani), akkor fogj a 4. DVD-hez.

Én próbálkoztam Béres Alexandrával is, nekem az monotonabb, unalmas.

A Réka DVDék-nek a zenéje is nagyon jó :)

Sok sikert! Megéri! Ha van kérdésed szívesen segítek, kívülről ismerem az összes Réka DVD minden momentumát!

2009. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Add önmagad és a Kismamás van meg. Habár még nem edzettem, de fogok. =)
2009. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket!És igen,sokat segítettél:D
2009. márc. 1. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!