Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, ti mit szóltok...

Testépítők, ti mit szóltok ehhez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy megható kisfilmet szeretnék veletek megosztani (angoltudás előny!) ami egy Dennis nevű testépítőről szól.

http://www.youtube.com/watch?v=V1zFeHJzS5E&feature=player_em..

Kíváncsi vagyok, ti hogyan vélekedtek a filmről, milyen hatással van rátok.

Szerintem elgondolkoztató


2011. ápr. 3. 18:46
 1/9 Vászilíj Zájcev válasza:

Nem teljesen értem mire irányul a kérdésed.

Az igaz, hogy alkoholt nem igazán iszunk, és ezáltal a disco-disco is messze áll tőlünk.


De ettől van életünk.


Amúgy én kólát sem innék.

2011. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát én konkrétan arra gondoltam, hogy mennyire tudtok azonosulni a karakterrel, milyen hatást váltott ki belőletek lelkileg és főként mi ragadott meg benne? Mennyire képes tükrözni egy testépítő érzelemvilágát?

(Mert hát tudtommal a testépítők is érző emberek nem pedig ''izomagyú agyonkokszolt IQ bajnokok'')

2011. ápr. 3. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


A testépítők között is van sokféle ember, ugyanúgy mint minden sportnál. Dennis egy kicsit zárkózottabb, csendes srác. Azt nagyon jól bemutatja a film, hogy milyen undorítóan képesek viselkedni! Fogalmuk sincs mennyi munka van a srác formájában, mennyi mindent áldozott fel a testépítésért, és képesek kiröhögni, bohócnak nézik! Egy igazi sportoló elismerni a másik teljesítményét, mert tudja mibe kerül!

2011. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TOMAtm ***** válasza:
93%

ott a pont greentea!

11 éve edzem,volt már ami nem volt naturál cucc,de akkor is 11 éve gyúrok és mindig megkapom a pohos görényektől a melóhelyen hogy kokszos állat...aztán egy hétvégi horgászatba belehalnak,meg izomlázuk van.

nem tisztelik a kondizást az emberek,meg azokat sem akik jobban néznek ki mint ők.az irigység beszél belőlük,de már fel sem veszem :) 'Oroszlán a sakálokkal nem közösködik!'

2011. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Am h4xor is most írt erről a blogján, ő is f@szán leírta.

A munkahelyen, meg egyéb helyen beszólásokra meg nem kell reagálni, idővel megszokja az ember.

2011. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Jó kis film.

De szerintem itt a testépítés és a tetoválás,csak a kontraszt miatt volt ennyire kiemelve.Szerepelhetett volna egy villanyszerelő,vagy akármilyen férfi is benne.

Érzelmi nyomorék bárki lehet,sporttól,foglalkozástól,életkortól függetlenül.

2011. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

En kb. egy honapja lattam ezt a filmet.Eleg meghato ,nekem tetszett.


De benjibenji megmondta a tutit ...erzelmi "nyomorek" mindenki lehet ,fuggetlenul a testalkatatol foglalkozasatol vagy akarmi mastol ...ez attol fugg h miket elt meg az eletben es hogy azt hogyan tudta megélni,feldolgozni.


Ez esetben meg még "megdobbentobb,meghatobb" a helyzet ,mert egy full kigyurt,kitotavlt csavot mutatnak be aki erzelmileg "nincs a toppon" - mnellesleg a film alapjan ebben az anyjanak is nagy szerepe van szerintem - pedig egy ilyen emberrol mindnki azt gondolna hogy önbizalommal teli ,jokedelyu.


De ez is csak egy film,szereplőkkel. A valo eletben meg nem talakoztam es nem is hallotam ilyen esterol hogy egy ilyen szintu tetsépitő ennyire "beteg legyen érzelmileg".


Es szerintem ilyen nincs is ,mivel egy ilyen szintu testepitonek muszaly hogy erzelmileg,psichikailag is toppon legyen ,hiszen ha ez nincs meg ,lehetetlen felkészulni egy versenyre ...foleg azon a szinten.

2011. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a legdögösebb csajoknak pont, hogy tetszik az első képen látható fizikum! lehet, hogy már-már túl jó, de budapesten biztosan nagy sikered lenne. gondolom vidéki vagy, nem tévedek? amúgy a fitneszpi*csáknak ez tutira bejön! egy Toldi Zsuzsi karakterű csaj bizonyára értékelné. azt, hogy bálványozzanak azért mert izmos vagy azt azért ne várd el...

25F

2013. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt nem ide akartam írni bocs!
2013. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!