Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért köhögök futás után?

Yuda kérdése:

Miért köhögök futás után?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek futni közben nem köhögök, szépen végigfutom, de amint hazaérek, elkezdek köhögni kb. 20 percig tart. Mivel nem egyszeri esetről van szó, ezért elkezdtem gondolkodni rajta miért lehet?
2011. ápr. 3. 06:45
 1/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Pont tegnap este olvasgattam a neten,mert nálam is hasonló a probléma...viszont nekem pl. nevetés után is előjön a köhögés,ill. este,mikor lefekszem aludni...


Lehet,hogy asztma...allergia...tanácsos lenne orvoshoz fordulni...

2011. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel más tünetem nincs és nem zavar semmiben,

csak és kizárólag futás után köhögök, így nem gondolnám ilyennel menjek orvoshoz -persze tiszteletben tartom az ötleted, csak más a következtetésünk.

2011. ápr. 3. 18:15
 3/3 anonim válasza:

Kiválthatja még edzetlenség is,tehát lehet,hogy túlhajszoltad Magad...

Én nem ijesztgetni akartalak,no meg a köhögőrohamaid súlyosságát csakis Te tudod megállapítani,de azért nem árt odafigyelni.:)

2011. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!