Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen horgászbotot vegyek...

Milyen horgászbotot vegyek elsőre?

Figyelt kérdés
Feedert vagy bojlist esetleg spiccet?
2011. ápr. 2. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló!


Kezdésnek szerintem egy 270-es Power havey picker bot lenne eredményes.(a havey ne tévesszen meg) annyit tesz hogy karbonszálas a spicce és kicsit masszívabb is. Olcsó is,szereléke se olyan bonyolult, és kezdésnek elég 30-40 méterre dobálgatnod:)

2011. ápr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából én a bojlisat is nyugodt szívvel ajánlom, egy bojlis bot nem feltétlenül azt jelenti, hogy vehetsz hozzá minden bojlis extrát, elektromos kapásjelzőt, meg egyebeket. Nekem bojlis botjaim vannak, Fox márkájúak, bár kezdésnek nem nagyon ajánlom az ára miatt, meg én rengeteget horgászom, úgy érzem, megéri a legjobbat vennem:) Azért ajánlom, mert hatalmasakat dobhatsz vele egy jó orsóval, és bár nem annyira izgalmas vele a fárasztás, mint egy érzékeny feederrel, de viszont jobban kontrolálhatod vele a nagyob testű halakat. Ha elsősorban a szép, termetes halak a célod, spiccet szerintem ne vegyél, nem tudod majd vele kifárasztani, ahhoz ott vannak a rakós botok.
2011. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spicc. Akkor már legyen egy ilyen is. :P
2011. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!