Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az MMA súlyra megy, vagy hogy...

Az MMA súlyra megy, vagy hogy osztják be pl. meccseken, hogy kinek ki az ellenfele meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak súlycsoportok.

Meg a UFC-nek van szint felmérője is,ahol megnézik a manusz képességeit élesben.

Asszem annak King of the Cage a neve,de nem biztos.

Az első UFC-ben még nem voltak nagyon súlycsoportok,meg az adott sportoló csak 1 küzdősportban volt jártasabb,uh ott voltak érdekes dolgok.

2011. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tehát akkor nem kor, meg tudás alapján hanem súlycsoportok alapján vannak beosztva?

van egy srác aki tetszik... 8 éve küzdősportol ezt azt.. most mma-zik de nem nagyon akarom tőle megkérdezni mert nagyon tájékozatlan vagyok ezen a téren és nehogy butának nézzen :$ :S

viszont k*b*szott jó :O 17 éves csak és nem is az a nagy darab állat olyan kis "cuki"... de ha belekötnek két ajtós szekrény cinyókat épít be a falba minden megterhelés nélkül meg ilyenek... szval h van ez?

2011. márc. 25. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos van egy autogrammja Chuck Norristól...
2011. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nézném azért jó magam mint "kétajtós szekrényt", hogyan épitene bele az ismerősöd a falba... :D


De, most nem értem a kérdés hová fajult, te egy lelkes lány rajongója vagy ? Vagy szintén mma-zol ?

2011. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem mma-zok :D de nekem amúgy tetszik x))
2011. márc. 25. 20:42
 6/6 A kérdező kommentje:
durva egy sport de nagyon tetszik :Dxd
2011. márc. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!