Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel méritek az időt...

Hogyan/mivel méritek az időt futás közben?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy edzéstervet,teljesen kezdő vagyok.

( [link]

Az a problémám hogy nem tudom mivel mérjem az eltelt időt,mikor van séta mikor futás..ismerem az órát de fura lenne állandóan azt lesni :)

Van ilyen cucc ami x percenként csipog hogy tudjam hogy mikor mit kell csinálni?

Bocsi ha nagyon hülye kérdés:$


2011. márc. 22. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy stopperes órát és nézegessed.Nem nagy cucc.De nem kell ennyire rágörcsölni.
2011. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adidas boltban láttam olyan cuccot amire valószínűleg te gondolsz. A pulzust méri és annak a függvényébe ad utasításokat. Azt hiszem van olyan változata is amelyik a lépésszámot is méri. Az alapmodell olyan 36 000 Ft. volt
2011. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sima stopperes karóra kb 2-3 ezer forint. kezdőszinten fölösleges ilyenekbe fektetni több 10ezer forintot, akkor azt inkább egy jó futócipőre kell költeni
2011. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké.köszi:D
2011. márc. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!