Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Creatint szeretnék szedni,...

Creatint szeretnék szedni, megnyúlhat a bőröm? :S

Figyelt kérdés
másfél éve gyúrok...nem igazán fejlődök már... creatint szeretnék venni...( [link] ezt néztem ki) Fennállhat annak a veszélye, hogy megszakad/megnyúlik a bőröm 1 doboznyi creatintől? Ja és 1 doboztól lenne látványos változás külsőleg, erőben? Csak 1 dobozról lenne szó! Félek h megszakadnék. 1 doboztól előfordulhat?:S
2011. márc. 21. 20:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem fog sem megnyúlni a bőröd és nem is fognak striák sem képződni rajta egy kreatin kúrától... A kreatin nem fog felrámolni rád kilókat.. Max erősebb leszel tőle, de valakin még csak azt sem változtatja meg.

Amúgy pedig nem tudom mióta edzel, de én kerek egy évig toltam 70 kilóval fekve széria szinten miután elkezdtem rohamosan fejlődni... Aztán volt még egy fél év amíg fel tudtam kínlódni 70 kilóra egyáltalán magát a súlyt.

Aztán ez volt másfél éve és most a 140el kimegy egy. 80 kiló vagyok és 183 centi. Szóval ha ilyen néhány hónapja edzegetsz még csak akkor semmi értelme ilyesmikhez nyúlni. Inkább az edzésen kéne változtatni. Kéne segítő stb. Én szerintem 1 hónap alatt feltudnálak rámolni 80 kilós széria szintre...

2011. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Másfél éve gyúrogatok konditeremben, van segítség is!:S De úgy látszik h ennyire tudtam vinni tisztán(meg eddig bírtam türelemmel)!:S:D
2011. márc. 23. 19:25
 23/23 anonim ***** válasza:
Kreatinnal is tisztán viszed...nem doppingszer.
2011. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!