Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Creatint szeretnék szedni,...

Creatint szeretnék szedni, megnyúlhat a bőröm? :S

Figyelt kérdés
másfél éve gyúrok...nem igazán fejlődök már... creatint szeretnék venni...( [link] ezt néztem ki) Fennállhat annak a veszélye, hogy megszakad/megnyúlik a bőröm 1 doboznyi creatintől? Ja és 1 doboztól lenne látványos változás külsőleg, erőben? Csak 1 dobozról lenne szó! Félek h megszakadnék. 1 doboztól előfordulhat?:S
2011. márc. 21. 20:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
amúgy meg csak azért voltam rá ennyire kíváncsi, mert mások is szedték a creatint a konditeremben, és meg voltak szakadva, az ő állításuk szerint a creatintól. az én esetemben meg csak 1 dobozról lenne szó... ennyi!
2011. márc. 21. 21:25
 12/23 anonim ***** válasza:
De amúgy mit értesz ezalatt,hogy megvan "szakadva"?
2011. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mert az lehet,hogy az izom olyan gyorsan nő,hogy a bőr nem bírja követni és repedezik.
2011. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
megnyúlt/megszakadt/tágult a bőr, biztos láttál már ilyet... kondiban a srácokon a válluknál, és a bicepsz tricepsz közti belülső résznél nyúlt meg... elég csúny... ezt nem szeretném..
2011. márc. 21. 21:30
 15/23 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam!
2011. márc. 21. 21:30
 16/23 anonim ***** válasza:
Jah ez valószínü.Egy kreatinkúra eléggé megdobja normális kaja és tápkieg melett az izomnövekedést és a bőr nem tudja követni az izom fejlődését.
2011. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

GreenTea


A bőröd egy szinten túl mindenképp el fog repedni. Nekem elég sokáig bírta, de aztán megadta magát, főleg a lábamon. Ne félj ettől, eleinte feltűnő csak, később szépen elhalványodik.

2011. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm az infot!
2011. márc. 21. 22:07
 19/23 bix ***** válasza:

nem fog megszakadni. ahhoz hogy te akkorát nőhess normálisan kéne enni. a krea se csodaszer. nem fogsz tőle falakat lebontani vagy kolosszussá nőni. többet érnél el tényleg normális kajával, főleg mert a mono eleve vizesít, a legtöbb szarul oldódik, szívódik... nekem egyik se jött be túlzott mértékben, plussz anno az utsó kúra után szétbsztam a könyökömet, kiment a tárolt víz jelentős része szép lassan, és az izület száraz maradt...


ha parázol kenheted testápolóval, vagy a strihásodás elleni krémmel ami arany árban van mert a terhes nőknek adják el a hasukra... de egy szinttől teljesen mindegy. majd kifakul és nem lesz olyan látványos. de neked addig még van kb 20 kilód...

2011. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi az infót Bix!
2011. márc. 22. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!