Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek több terhessége is...

Akinek több terhessége is volt (szülése), annak kitágulhat a hüvelye, vagy megnyúlhat annyira a hüvely szövete, hogy szinte "kilóg" és "rózsa" formája van?

Figyelt kérdés

Borotválkozás közben vettem észre,hogy majd,hogy nem belátok a hüvelyembe és van egy dudorféle,ami ,mintha kilógna és nem is tudom mihez hasonlítani,talán rózsa formájú.Igazából az a hüvely falam,de elég félelmetes,hogy 7 hónapos terhesen így néz ki.Remélem lehet műteni,ha szükség lesz rá!

Volt valakinek hasonló panasza,vagy hüvely műtétje?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. febr. 20. 19:27
 1/7 anonim válasza:
valószínűleg a terhesség miatt van, de talán egy doki jobban tudja :)
2010. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csak 3 napja "fedeztem fel",2 hét múlva megyek orvoshoz.Megkérdezem őt is,csak addig is kíváncsi vagyok,volt-e ilyen,vagy hasonló tapasztalata másoknak is?

Remélem semmi komoly!A harmadik babámat várom,a másik két terhességemnél nem volt ilyen problémám.

2010. febr. 20. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám mondta, mielőtt szültem, hogy szülés után pár hétig ne nézzem meg tükörrel a nunim, mert olyan, mint a rózsa. Császárom lett. De elhiszem neki. A nyomástól.
2010. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,nekem valószínűleg most is nagy babám lesz,talán azért van ez a problémám.A baba súlya miatt.A doki meg sem saccolta,hogy most kb. mekkora lehet,azt mondta,hogy ráérek vele foglalkozni szülés után.
2010. febr. 20. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
1. terhességem után lett ilyen, de nem mindig, csak alkalmanként van ott az, ami "kilóg". Azóta eltelt 1 év, de néha előjön. Majd írd meg, hogy mit mondott a doki.
2010. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 babát szültem, de sajnos nekem nagyon megnyúltak a méhszallagjaim. Nekem is nagy babáim voltak. Nagy valószínűséggel méhplasztikára lesz szükségem. Így 1 évvel a 3. szülés után is sajnos érzem a kezemmel a hüvelyem, hol jobban hol kevésbé. Elég hülye érzés.
2010. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az intimtorna nem ez "ellen" van????
2010. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!