Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit egy...

Hogyan lehet valakit egy ütéssel elintézni?

Figyelt kérdés
Gimiben van egy idősebb és nagyobb srác aki mindig szekál és irigykedik rám. Most hétvégén elmondta mindenkinek h hétfőn meg fog verni engem. Én nem akarok h kicsapjanak a suliból és szégyenben sem akarok maradni. Tudtok olyan technikát amivel egy ütésből, vagy bármi más technikával h lehet elintézni? de azért ne haljon bele
2011. márc. 19. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1 ütés?

Egy nagy ütéssel állcsúcsra, le lehet kapcsolni nála a villanyt. De ehhez pontos, és erős ütés kell, ami gyakorlottság nélkül, stresszhelyzetben nem igazán esélyes. Ha edzetlenebb, akkor testütésekkel is meg lehet fogni, egy jó gyomros, vagy bordára helyezett csapott is leviheti. Egy jó köríves combra: Ha erősen, és jól csinálod, akkor 2-3 simán levisz egy átlagembert. Aztán ott vannak a piszkosabb dolgok: hererúgás, különböző lágyrészek támadása. (nyak, torok, szem stb...)

2011. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
De azért ne haljon bele...Kifejezetten örömteli volt elolvasni ezt a pár sort. Egyértelműen kiszűrhető belőle a küzdősportok terén szerzett abszolút tudatlanságod. Először is: ha életedben nem sportoltál semmit, felejtsd el az egészet, a fizika törvényei alapján nem te vagy az esélyes. Ha az adott ember ráadásul valamennyire képzett, inkább be se menj hétfőn. Ellenben, ha ő sem jártas a verekedés terén, bízhatsz a gyorsaságodban. Próbálj meg 1-2 ütést bevinni a fejére, lehetőleg úgy, hogy ő ne tudja viszonozni. Ha ő üt először, akkor inkább feküdj le, és tettesd magad halottnak, hátha elmegy. A medvéknél bejön.
2011. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=I__Yrhkb3qE

Ezt csinálhatod kézfogásból.Persze ehhez kezet kell fognotok.De ha elkapja a grabancod úgy is indíthatod.

http://www.youtube.com/watch?v=10tSfapon0g

Gondolom ilyen tipikus lökdösődéses dolog lesz,oda ez pont jó.

2011. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni. Próbáld meg az eszeddel elintézni.
2011. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

jókat írtak.. én nem adok több ötletet, mazsolázhatsz fentebbről. de azt nem értem, hogy középiskolás korodra miért nincs harctechnikai alapképzésed? kissé szomorú.

aki a halottat játszikot írta! :))

[link]

2011. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Helló! Az állcsúcsos megoldást kéne megpróbálnod!! Tudni illik az áll csúcsba rengeteg idegvégződés található! Ha pontosan és erősen meg tudod ütni egyből elájul! Ha elég ügyes vagy egy ütéssel le lehet teríteni!Ha nem sikerülne akkor próbáld ameddig el nem terül :) Ez nem egy ötlet! Én csak tájékoztatás céljából írtam ide tudásom :)
2011. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

amúgy vannak a fentebb írt "ideg" pontok, amik már nem túl nagy ütés hatására is idegsokkhoz vezethetnek, azaz kiütéshez. tehát még az sem igaz, hogy nagyon erősen kell állon vágnod.

mi, harcművészek évekig gyakorlunk egy-egy ütést, vagy mozdulatot, de ez azért van, mert nem utcai bunyóra készülünk, vagy ringbe, hanem hozzánk hasonlóan felkészült emberekkel szemben kell győznünk, így a test szinte minden pontját kell tudnunk támadni (hiszem az én ellenfelem nem fogja véletlenül sem hagyni, hogy állon vagy torkon üssem) így szükségünk van olyan technikákra, amik kis lendületből, hastályékon is nagy sérülést okoznak stb.stb.

de Teneked tényleg elég, ha a combjába vágod a cipőd élét, vagy tenyérrel állon vágod.

1 probléma, hogy akiket én ismerek gyerekeket, azok ösztönösen jó ha egy légynek ártani tudnak.. szóval az alap támadó mozdulatokat sem árt gyakorolgatni.

2011. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kerüld el a srácot. nagyobb, erősebb, mint te, tapasztaltabb a bunyóban, lehet, hogy a testvérei, szülei rendszeresen gyepálják otthon, ezért törleszt a kisebbeken.


Szal intézd el ütés nélkül. egy kis kínai, valami Bruce Lee monta egyszer, az a legjobb bunyó, amiben nem veszel részt.


Mindenesetre mondj le az egynapos csodatechnikákról, mert nem működnek.

2011. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"valami" Bruce Lee :)

bölcs ember lehetett!

2011. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nah ma meg volt a nagy nap. Annyi volt h mentünk vissza tesiről erre meg meglökött hátulról (ez is utal a jellemére) aztán adni akarta egy jobbos én lehajoltam és bal kézzel oldalba vágtam, aztán jobb kézzel lendületből állcsúcson vágtam és elterült a gyerek mint a szar. Azt mondták páran h nagyon jó a technikám, és gyors vagyok ahhoz képest h nem űzök semmilyen harcművészeti sportot. Jah rólam annyit h naponta 10 km futok és heti 3 szor kondizok. Asszem többet nem fog cseszekedni. Mindenkinek köszi a biztatást aki meg azt mondja h tettesem magam halottnak, vagy fussak el az meg menjen sakkozni.. :D
2011. márc. 21. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!